تصاویر ردمی 8A به اینترنت راه پیدا کرد

رسانه کلیک - تصاویر ردمی 8A توسط تاییدیه TENAA در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این گوشی هوشمند اقتصادی دارای دوربین اصلی تکی است.

تصاویر ردمی 8A به اینترنت راه پیدا کرد

ردمی 8A یک گوشی ارزان قیمت بوده که انتظار می رود همراه با ردمی 8 معرفی شود. در گذشته تصاویر زنده این دستگاه در اختیار رسانه ها قرار گرفته که البته با توجه به تاییدیه TENAA، این تصاویر مروبط به گوشی هوشمند دیگری بودند. به تازگی تصاویر این گوشی اقتصادی توسط تاییدیه TENAA در فضای مجازی منتشر شده است.

بر اساس این تصاویر، ردمی 8A مانند گوشی های ردمی 7A و ردمی 6A به دوربین اصلی تکی مجهز می شود و خبری از دوربین اصلی دوگانه در آن نیست. پنل پشتی این دستگاه نسبت به نسل گذشته بازطراحی شده، به گونه ای که سنسور دوربین در مرکز پنل پشتی به چشم می خورد. در زیر این سنسور، شاهد خودنمایی فلاش LED هستیم. در میان پنل پشتی، بخشی با رنگ تیره خودنمایی می کند که روی آن برند ردمی نوشته شده است.

از آن جایی که با یک گوشی هوشمند ارزان قیمت روبه‌رو هستیم، نباید منتظر استفاده از سنسور اثر انگشت در آن باشیم. با توجه به این موضوع، در تصاویر منتشر شده از ردمی 8A، سنسور اثر انگشت حضور ندارد. در بخش جلویی شاهد قرارگیری دوربین سلفی در مرکز بخش بالایی نمایشگر هستیم که به معنای حضور برش صفحه نمایش در این دستگاه است.

در بخش پایینی نمایشگر حاشیه نسبتا ضخیمی به چشم می خورد که برند ردمی روی آن حک شده است. درگاه سیم کارت در سمت چپ قرار دارد و در سمت راست دکمه های تنظیم صدا و پاور به چشم می خورد. بر اساس TENAA، این اسمارت فون دارای شماره مدل M1908C3KE است. با توجه به تصاویر جدید، انتظار می رود تصاویر گذشته مربوط به ردمی 8 باشند. انتظار می رود در آینده مشخصات کامل این دستگاه فاش شود.

ارسال نظر