آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس با چه قیمتی در ایران به فروش می رسند؟

رسانه کلیک - دیشب شاهد رونمایی از آیفون های 2019 بودیم. در این مطلب به بررسی قیمت آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس در بازار ایران می پردازیم.

آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس با چه قیمتی در ایران به فروش می رسند؟

آیفون 11 به همراه آیفون 11 پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس دیشب در معرض دید عموم قرار گرفتند ( آیفون 11 پرو مکس به صورت رسمی رونمایی شد ). اپل همزمان با معرفی این محصولات، قیمت و زمان عرضه آن ها را نیز اعلام کرد. آیفون 11 پرو با قیمت پایه 999 دلار و آیفون 11 پرو مکس با قیمت پایه 1099 وارد بازارهای جهانی می شود ( قیمت آیفون 11 به همراه قیمت آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس اعلام شد ). تاریخ عرضه ایفون 11 و نسخه های دیگر آن، 20 سپتامبر اعلام شده است ( قیمت گوشی آیفون 11 در ایران چقدر خواهد بود؟ ).

گوشی های آیفون در ایران طرفداران زیادی دارند و در همین راستا، قیمت ایفون ۱۱ پرو و آیفون 11 پرو مکس در ایران مهم است. همانطور که می دانید، گوشی های اپل با قیمت بالایی در ایران به فروش می رسند. با توجه به قیمت یکسان این محصولات با نسل گذشته آن ها، آیفون XS و آیفون XS مکس، انتظار می رود قیمت آن ها نیز در ایران یکسان باشد. در زمان عرضه اولیه آیفون های 2019، کاربران باید هزینه بالایی را برای خرید آن ها پرداخت کننند. به احتمال زیاد قیمت آیفون 11 پرو در ایران در زمان عرضه اولیه نزدیک به 20 میلیون تومان باشد و نسخه مکس آن نیز با قیمتی بالاتر از 25 میلیون تومان به فروش برسد.

قیمت ایفون 11 پرو ایران

شاید قیمت های که در بالا عنوان شده بسیار بالا به نظر برسند؛ با این حال افراد زیادی در ایران حاضر به پرداخت این مبالغ برای خرید جدیدترین پرچمداران اپل خواهند بود. این محصولات به مشخصات فنی قدرتمندی مجهز شده اند که برای مثال می توان به چیپست اپل A13 Bionic اشاره کرد ( مشخصات کامل گوشی آیفون 11 پرو ). این پردازنده در مقایسه با گذشته انرژی کمتری مصرف می کند. اپل برای اولین بار در گوشی های هوشمند خود از دوربین اصلی سه گانه استفاده کرده است. این محصولات دارای سیستم عامل iOS 13 هستند ( تاریخ عرضه iOS 13 و WatchOs 6 رسما اعلام شد ).

قیمت ایفون ۱۱ پرو ایران

آیفون های 2019 اپل در بازار ایران باید با گوشی های زیادی رقابت کنند که مهم ترین آن ها، گلکسی نوت 10 پلاس است. قیمت گلکسی نوت 10 پلاس در بازار ایران نزدیک به 13 میلیون تومان در نسخه پایه است. با توجه به این موضوع، آیفون های 2019 کار سختی در ایران پیش رو دارند.

ارسال نظر