قیمت گوشی آیفون 11 در ایران چقدر خواهد بود؟

رسانه کلیک - دیشب اپل از پرچمداران جدید خود رونمایی کرد. در این مطلب به بررسی قیمت گوشی آیفون 11 در ایران می پردازیم 

قیمت گوشی آیفون 11 در ایران چقدر خواهد بود؟

آیفون 11 جدیدترین پرچمدار اپل محسوب می شود که به عنوان جایگزین آیفون XR به فروش می رسد ( آیفون 11 اپل با دوربین اصلی دوگانه معرفی شد ). بسیاری از کاربران به دنبال اطلاع از قیمت گوشی آیفون 11 در ایران هستند. در حالی که اپل قیمت آیفون 11 را به صورت جهانی اعلام کرده، قیمت ایفون ۱۱ در ایران از اهمیت بالایی برخوردار است ( قیمت آیفون 11 به همراه قیمت آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس اعلام شد ). زمان عرضه ایفون 11 نیز برابر با 20 سپتامبر است. با توجه سال های گذشته، کاربران در ایران مانند دیگر کشور در تاریخ 20 سپتامبر، 9 روز دیگر به این گوشی هوشمند دسترسی خواهند داشت.

قیمت ایفون ۱۱ در ایران

قیمت گوشی آیفون 11 در ایران

همانطور که می توان حدس زد، در روزهای اولیه حضور این دستگاه در ایران کاربران باید هزینه بالایی برای خرید آن پرداخت کنند. با توجه به کاهش 50 دلاری قیمت آیفون ۱۱ نسبت به آیفون XR، انتظار می رود این گوشی هوشمند نسبت به برادر خود با قیمت پایه کمتری در ایران عرضه شود. با تمام این موارد، قیمت ایفون ۱۱ در ایران در زمان عرضه اولیه به احتمال زیاد نزدیک به 15 میلیون تومان خواهد بود. با گذر زمان، باید منتظر فروش آن با قیمتی نزدیک به 10 میلیون تومان در بازار ایران باشیم.

قیمت آیفون 11 ایران

آیفون 11 در مقایسه با نسل گذشته خود بهبودهایی را تجربه کرده که برای مثال می توان به دوربین اصلی دوگانه اشاره کرد ( مشخصات کامل گوشی آیفون 11 ). قدرت این اسمارت فون توسط چیپست اپل A13 بایونیک تامین می شود و همچنین دارای سیستم عامل iOS 13 است. استفاده از پردازنده کم مصرف و باتری حجیم تر باعث شده شارژدهی باتری این محصول نسبت به نسل گذشته بهبود پیدا کند ( آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس با چه قیمتی در ایران به فروش می رسند؟ ).

ارسال نظر