احتمال رونمایی از آیفون 11 در تاریخ 10 سپتامبر

رسانه کلیک - به استناد اخبار و شایعات جدید، به نظر می رسد تاریخ احتمالی رونمایی از آیفون 11 اپل سه شنبه، 10 سپتامبر باشد. در ادامه همراه ما باشید.

احتمال رونمایی از آیفون 11 در تاریخ 10 سپتامبر

اپل اخیرا از هفتمین نسخه بتای iOS 13 برای دولوپرها رونمایی کرده است. یکی از نکات مهم این بوده که در پی آن، احتمالا تاریخ رونمایی از آیفون 11 اپل نیز مشخص شده است.

تصویری که در پایین نمایش داده شده، نشان دهنده اسکرین شاتی از iOS با تاریخ سه شنبه 10 سپتامبر است. این تصویر "HoldForRelease" به معنای "منتظر رونمایی باشید" نام گرفته است؛ بنابراین این تاریخ ممکن است تاریخ رونمایی از آیفون 11 اپل باشد. سال گذشته نیز اتفاق مشابهی رخ داد. تصویر منتشر شده از سمت اپل تاریخ 12 سپتامبر را نمایش می داد و آیفون های جدید نیز در همان تاریخ رونمایی شدند.

اگر مراسم رونمایی از این آیفون جدید در تاریخ 10 سپتامبر برگزار شود و سایر برنامه ها نیز همچون سال های گذشته پیش روند، به نظر می رسد پیش سفارش های محصولات جدید اپل در تاریخ 13 سپتامبر آغاز خواهد شد. این گوشی ها همچنین احتمالا برای اولین بار در 20 سپتامبر در برخی کشورها و در 27 سپتامبر در سایر کشورها روانه بازار خواهند شد. همچنین گفته شده که تاریخ رونمایی از نسخه نهایی iOS 13 نیز ممکن است 23 سپتامبر باشد.

بدون تردید تمامی این موارد حدس و گمان هایی بیش نیستند و ممکن است اپل در حال بازی دادن مخاطبان خود با این اسکرین شات باشد. با این همه، این تاریخ ها ممکن است واقعی نیز باشند. در مجموع اپل قصد داشته توجه ها را بار دیگر به سری گوشی های آیفون 11 خود جلب کند. بر اساس شایعات، اپل برای پرچمداران سال جاری میلادی خود از دوربین اصلی سه گانه استفاه می کند که این سنسورها درون یک المان مربعی شکل قرار می گیرند.

ارسال نظر