گلکسی نوت 10 پلاس در DxOMark و دیسپلی میت رکورد زد!

رسانه کلیک - گلکسی نوت 10 پلاس به تازگی توسط DxOMark و Display Mate مورد بررسی قرار گرفته و توانسته رکوردهای جدیدی را به نام خود ثبت کند.

گلکسی نوت 10 پلاس در DxOMark و دیسپلی میت رکورد زد!

گلکسی نوت 10 پلاس 5G به بالاترین امتیاز در بررسی DxOMark دست پیدا کرد. این گوشی هوشمند تفاوتی با نسخه استاندارد خود ندارد و تنها به مودم 5G مجهز شده است. با توجه به این موضوع، امتیاز آن ها در بررسی DxOMark یکسان است. دوربین این گوشی هوشمند در حالت کلی به امتیاز 113 دست پیدا کرده که 1 امتیاز از هواوی P30 پرو بیشتر است.

[irp]

در صورتی که بخواهیم نمره دوربین این گوشی هوشمند کره ای را به تفکیک مورد بررسی قرار دهیم، به امتیاز 118 برای عکس برداری و امتیاز 101 برای فیلمبرداری می رسیم. در حالی که سنسورهای مورد استفاده در این دستگاه تفاوتی با گلکسی S10 5G ندارد، سامسونگ الگوریتم پردازش تصاویر را بهبود داده که نتیجه آن، ثبت تصاویر و ضبط ویدیوهای باکیفیت تر است.

در بخش فیلم برداری DxOMark به گلکسی نوت 10 پلاس امتیاز 101 را داده که بالاترین امتیاز در میان تمام گوشی های کنونی محسوب می شود. جزئیات این دوربین در زمان فیلم برداری با رزولوشن 4K بی نظیر است. سیستم فوکوس خودکار و ردیابی این دوربین نیز عملکرد دقیقی دارد. دوربین سلفی این اسمارت فون با کسب امتیاز 99 در صدر لیست DxOMark قرار گرفته است. در بخش عکس برداری و فیلم برداری این دوربین به ترتیب موفق به کسب امتیاز 103 و 93 شده است.

علاوه بر DxOMark، نمایشگر گلکسی نوت 10 پلاس توسط دیسپلی میت نیز مورد بررسی قرار گرفته است. نمایشگر Dynamic AMOLED این اسمارت فون کره ای موفق به شکست 12 رکورد شده است. این رکوردها مربوط به دقت رنگ، غلظت رنگ و کنتراست می شود.تنظیم اتوماتیک رنگ نمایشگر نیز عملکرد بی نظیری دارد. روشنایی این نمایشگر در مقایسه با گذشته افزایش پیدا کرده و به حداکثر 778 نیت رسیده است.

ارسال نظر