افشای اطلاعات جدید از گوشی های پیکسل 4 و پیکسل 4 XL

رسانه کلیک - اخیرا جزئیات جدیدی از پرچمداران سال 2019 شرکت گوگل یعنی پیکسل 4 و پیکسل 4 XL فاش شده که در این مطلب به بررسی آن ها می پردازیم.

افشای اطلاعات جدید از گوشی های پیکسل 4 و پیکسل 4 XL

سامسونگ به تازگی از پرچمداران جدید خود رونمایی کرده است؛ با این حال گوگل هنوز در حال کار روی پرچمداران سال 2019 خود است که گفته شده اوایل ماه اوت رونمایی می شوند. به تازگی جزئیات جدیدی از گوشی های پیکسل 4 و پیکسل 4 XL فاش شده است که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

این گوشی ها دارای صفحه نمایش امولد 5.7 اینچی و 6.3 اینچی با رفرش ریت 90 هرتز هستند. گوگل قرار است از این صفحه نمایش ها تحت عنوان Smooth Display رونمایی کند.

گوگل برای اولین بار در این گوشی ها از دوربین های دوگانه استفاده کرده است. دوربین اصلی این گوشی ها همچون سایر گوشی های پیکسل 12 مگاپیکسلی است اما به یک لنز 16 مگاپیکسلی تله فتو نیز مجهز شده اند. به نظر می رسد هواداران لنزهای واید باید تا سال 2020 صبر کنند تا گوگل بتواند از یک گوشی با دوربین سه گانه رونمایی کند.

در رابطه با ظرفیت باتری این گوشی ها نیز گفته شده که پیکسل 4 دارای باتری 2800 میلی آمپر ساعتی و پیکسل 4 XL دارای باتری 3700 میلی آمپر ساعتی است.

گوگل در گوشی های جدید خود ظرفیت رم را نیز از 4 گیگابایت به 6 گیگابایت افزایش داده است. حافظه داخلی این گوشی ها 64 گیگابایت و 128 گیگابایت گیگابایت است.

چیپست مورد استفاده در این دو گوشی گوگل اسنپدراگون 855 خواهد بود. اسپیکرهای استریوی این گوشی ها نیز داخل آن ها قرار دارد، هر دو به سیستم امنیتی Titan M و سیستم عامل اندروید Q مجهز هستند و سه سال نیز گارانتی سخت افزاری دارند. هر دوی این گوشی ها به سرویس گوگل اسیستنت نیز مجهز هستند.

ارسال نظر