گوشی ردمی با دوربین 64 مگاپیکسلی در 7 اوت از راه می رسد

رسانه کلیک - شرکت Redmi در آینده نزدیک از یک گوشی هوشمند جدید رونمایی می کند. گوشی ردمی مجهز به دوربین 64 مگاپیکسلی در تاریخ 7 اوت معرفی می شود.

گوشی ردمی با دوربین 64 مگاپیکسلی در 7 اوت از راه می رسد

شرکت چینی Realme قصد دارد تا در تاریخ 8 آگوست، از نخستین گوشی مجهز به دوربین 64 مگاپیکسلی جهان رونمایی کند. حال شرکت ردمی که یکی از کمپانی های وابسته به شیائومی است نیز با انتشار یک پوستر تبلیغاتی، اعلام کرده که جدیدترین اسمارت فون خود را در تاریخ 7 آگوست در معرض دید عموم قرار می دهد. جالب آنکه گوشی ردمی نیز از یک دوربین 64 مگاپیکسلی بهره می برد.

طرح روی پوستر تصویر یک شاتر دوربین بوده که زیر آن عبارت Images of The Future درج شده است. در قسمت بالای آن نیز لوگوی شرکت های ردمی و شیائومی دیده می شود. البته هدف از طراحی این پوستر هنوز مشخص نیست. آیا این پوستر به عرضه خود گوشی ردمی اشاره دارد و یا کلا درباره استفاده از دوربین های پیشرفته در نسل بعدی دستگاه های هوشمند است؟ به هر حال پاسخ این سوال پس از رویداد روز چهارشنبه کاملا معلوم می شود. ظاهرا رویدادی که توسط شرکت Realme برگزار می شود نیز بیشتر حالت نمایشی داشته و احتمالا در آن خبری از معرفی و عرضه محصول جدیدی نخواهد بود.

بدون شک با ورود دوربین های 64 مگاپیکسلی به بازار، لذت عکاسی با گوشی چند برابر می شود؛ با این حال عده ای چندان مشتاق به نظر نمی رسند. زیرا سنسور این دوربین همانند سنسورهای 48 مگاپیکسلی از قابلیت پیکسل باینینگ بهره می برند. این قابلیت مانند آن است که 4 عکس را با دوربین 16 مگاپیکسلی گرفته و سپس آن ها را با یکدیگر ترکیب کنید تا به یک تصویر باکیفیت تر برسید. پیکسل باینینگ همچنین به شما کمک می کند تا در محیط های تاریک و کم نور، تصاویر بهتر و واضح تری را به ثبت برسانید.

ارسال نظر