قیمت گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس فاش شد

رسانه کلیک - قیمت گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس برای بازار آمریکا فاش شد. گوشی نوت 10 با قیمت پایه 949 دلار به فروش می رسد.

قیمت گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس فاش شد

تا رونمایی و معرفی گوشی های سامسونگ گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس تنها چند روز باقی مانده است؛ با این حال، هنوز نکات اندکی از این محصولات فاش نشده و کاربران انتظار برخورد با گوشی هایی فوق العاده را دارند. آخرین اخبار غیر رسمی فاش شده در رابطه با این گوشی ها، قیمت آن ها را در آمریکا مشخص می کند.

اگر اخبار و شایعات منتشر شده درست باشند، قیمت گلکسی نوت 10 برابر با 949 دلار و قیمت گلکسی نوت 10 پلاس برابر با 1099 دلار خواهد بود. این قیمت ها مربوط به نسخه پایه با حافظه داخلی 256 گیگابایت هستند و مشمول مالیات نشده اند.

به استناد آخرین داده ها، این قیمت ها در اروپا نیز همین خواهند بود؛ با این تفاوت که به یورو فروخته می شوند و مشمول مالیات نیز شده اند. البته این قیمت ها ممکن است در هر کشور اندکی متفاوت باشد.

[irp]

سامسونگ در تاریخ 7 اوت از گوشی های سری گلکسی نوت 10 رونمایی می کند. این گوشی های هوشمند به مشخصات فنی قدرتمندی مجهز می شوند و همچنین از حفره درون نمایشگر برای دوربین سلفی بهره می برند. گلکسی نوت 10 به دوربین اصلی سه گانه و نوت 10 پلاس به دوربین اصلی چهارگانه مجهز می شود. قدرت این محصولات با توجه به بازار هدف، توسط چیپست اسنپدراگون 855 پلاس و یا اگزینوس 9825 تامین خواهد شد.

ارسال نظر