احتمال پشتیبانی آیفون 11 از اپل پنسل

رسانه کلیک - بنابر گفته تحلیلگران محصولات شرکت اپل، احتمال دارد آیفون 11 یا همان آیفون XI، از اپل پنسل پشتیبانی کند. در ادامه همراه ما باشید.

احتمال پشتیبانی آیفون 11 از اپل پنسل

از زمانی که اپل از قلم اپل پنسل رونمایی کرد، این قلم تنها در آیپدهای این شرکت مورد استفاده قرار گرفته است. با این همه، به نظر می رسد این شرکت قصد دارد پس از مدت ها یکی از گوشی های خود یعنی آیفون 11 را به این قلم مجهز کند. تحلیلگران این حوزه معمولا روی اطلاعات مالی شرکت ها تمرکز می کنند و ویژگی های محصولات آینده را پیش بینی نمی کنند، بنابراین این موضوع هنوز در حد یک احتمال است.

علاوه بر توضیحات تحلیلگران، اطلاعات دیگری از آیفون 11 نیز در دست است که به مشخصات سایر اعضای خانواده گوشی های اپل بی شباهت نیست. آیفون 11 احتمالا صفحه نمایشی مشابه صفحه نمایش آیفون ایکس اس، ایکس اس مکس و ایکس آر خواهد داشت اما باتری آن بزرگتر خواهد بود. این گوشی همچنین دارای دو نسخه گران تر است که از دوربین اصلی سه گانه بهره می برد. دوربین جلوی این گوشی 10 مگاپیکسلی و هر یک از دوربین های اصلی آن 14 مگاپیکسلی خواهد بود.

تحلیلگران پیش بینی کرده اند که اپل امسال ساختارهای قیمتی خود را تغییر نخواهد داد. سال گذشته گوشی آیفون XS با قیمت پایه 999 دلار، آیفون ایکس اس مکس با قیمت پایه 1099 دلار و ایکس آر با قیمت پایه 749 دلار وارد بازار شد.

سال گذشته نیز شایعاتی مبنی بر پشتیبانی آیفون ایکس اس و ایکس اس مکس از اپل پنسل وجود داشت؛ با این حال چنین اتفاقی رخ نداد. با توجه به این موضوع، شاید آیفون های 2019 نیز بدون قابلیت پشتیبانی از قلم اپل معرفی و روانه بازار شوند.

ارسال نظر