انتشار اطلاعات جدید از سامسونگ گلکسی M20s

رسانه کلیک - بر اساس اطلاعات جدیدی که از گوشی سامسونگ گلکسی M20s در اختیار رسانه ها قرار گرفته، این دستگاه به یک باتری 5820 میلی آمپر ساعتی مجهز می شود.

انتشار اطلاعات جدید از سامسونگ گلکسی M20s

سامسونگ پس از آن که تصمیم گرفت گوشی های میان رده خود را احیا کند، از سری های گلکسی A و گلکسی M رونمایی کرد. این گوشی ها پس از مدت اندکی ثابت کردند که می توانند موفق ظاهر شوند. اکنون سامسونگ مشغول تولید گوشی هایی جدید از این سری محصولات است.

یکی از داغ ترین شایعاتی که درباره گلکسی M20s پخش شده این است که این گوشی به یک باتری 5820 میلی آمپری مجهز می شود. این به معنای آن است که ظرفیت باتری این گوشی نسبت به نسخه M20 که باتری 5 هزار میلی آمپر ساعتی دارد، تقریبا هزار میلی آمپر ساعت بیشتر است. این می تواند خبر بسیار خوبی برای کسانی باشد که به گوشی هایی با ظرفیت بالای باتری علاقه دارند.

همچون بسیاری از گوشی های ارتقا یافته به سطح S، تاریخ رونمایی رسمی گلکسی M20s نیز مشخص نیست. اطلاعاتی در رابطه با کشورهایی که این دستگاه در آن ها به فروش می رسد، در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است. در حال حاضر برخی بازارها از جمله برزیل در حال فروش گلکسی M20 هستند؛با این حال، سامسونگ باید به بازارهایی با رقابت پذیری بالا همچون هند نیز توجه کند تا سری M همچنان سری پرفروشی باقی بماند.

ارسال نظر