سامسونگ گلکسی S11 با دوربین پیشرفته از راه می رسد

رسانه کلیک - Ice Universe به تازگی اطلاعاتی در رابطه با پرچمدار آینده سامسونگ یعنی گلکسی S11 فاش کرده که در این مطلب به بررسی آن ها می پردازیم.

سامسونگ گلکسی S11 با دوربین پیشرفته از راه می رسد

تنها چند روز تا معرفی رسمی سامسونگ گلکسی نوت 10 که یکی از پیشرفته ترین پرچمداران نیمه دوم سال 2019 در کنار هواوی میت 30 پرو و پیکسل 4 محسوب می شود، باقی مانده است. با این که شرکت کره ای سامسونگ هنوز پرچمدار جدید خود را معرفی نکرده، شایعات تازه ای مبنی بر این که این شرکت تا 6 ماه آینده از سامسونگ گلکسی S11 نیز رونمایی خواهد کرد، وجود دارد.

در حال حاضر اطلاعات چندانی از سامسونگ گلکسی S11 به دست نیامده و برای دیدن تصاویر واقعی، رندرها و یا اطلاعات مشابه، باید منتظر بود؛ با این حال Ice Universe به تازگی در رابطه با برخی ویژگی های این پرچمدار جدید اطلاعاتی فاش کرده که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

یکی از ویژگی های بارز سامسونگ گلکسی S10 وجود حفره ای در صفحه نمایش آن است که دوربین سلفی درون آن قرار دارد. این حفره اندازه بزرگی دارد. این مشکل در نسخه های پلاس و 5G این گوشی تشدید نیز شد، چرا که از دوربین سلفی دوگانه بهره می برند. سامسونگ تلاش کرده این مشکل را در گلکسی نوت 10 بهبود بخشد، زیرا حفره این گوشی برخلاف گلکسی S10 در قسمت مرکزی آن قرار دارد. یکی از نکات مثبت گلکسی S11 مربوط به کاهش اندازه حفره درون نمایشگر است.

به استناد Ice Universe، در حال حاضر تنها 4 نکته را در رابطه با گلکسی S11 می توان تایید کرد. اولین نکته این است که کدنام آن پیکاسو است. موضوع جالب آن که سامسونگ نوت 10 نیز با کدنام داوینچی توسعه یافته؛ بنابراین به نظر می رسد این شرکت از نام هنرمندان برای کدنام گوشی های خود استفاده می کند. دومین نکته درباره این گوشی آن است که گفته شده در دوربین آن تغییرات و پیشرفت هایی اساسی اعمال می شود. سومین نکته آن است که این گوشی با سیستم عامل اندروید Q به بازار عرضه می شود و چهارمین نکته در رابطه با این محصول به کاهش ابعاد حفره نمایشگر برمی‌گردد.

ارسال نظر