زمان عرضه نوت 10 سامسونگ به صورت رسمی مشخص شد

رسانه کلیک - زمان عرضه نوت 10 از سوی شرکت سامسونگ اعلام شد. گوشی های سری گلکسی نوت 10 از تاریخ 23 آگوست در اختیار خریداران قرار می گیرند.

زمان عرضه نوت 10 سامسونگ به صورت رسمی مشخص شد

کاربران از امروز می توانند گوشی های سری گلکسی نوت 10 سامسونگ را رزرو کنند. این محصولات در مراسمی در تاریخ 7 آگوست در معرض دید عموم قرار می گیرند. دیروز تصویر رسمی گوشی گلکسی نوت 10 پلاس 5G توسط اپراتور ورایزون فاش شده بود.

به تازگی سامسونگ اعلام کرده کاربران می توانند گوشی های کنونی خود را با گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس تعویض کنند. در حال حاضر این پیشنهاد تنها برای گوشی های سامسونگ، اپل و گوگل معتبر است. در صورتی که گوشی های گلکسی S10، گلکسی S10 پلاس و یا گلکسی نوت 9 خود را به سامسونگ تحویل دهید، این شرکت کره ای برای خرید پرچمدار جدید خود تا 600 دلار به شما تخفیف می دهد.

صاحبان گوشی های گوگل پیکسل 3، پیکسل 3 ایکس ال، آیفون X، آیفون XR، آیفون XS و XS مکس نیز شامل تخفیف 600 دلاری می شوند. در صورتی که صاحب یکی از گوشی های گلکسی اس 9، گلکسی S9 پلاس و یا گلکسی نوت 8 باشید، سامسونگ حداکثر تخفیفی برابر با 300 دلار برای شما در نظر گرفته است.

پیش فروش گوشی های سری گلکسی نوت 10 سامسونگ از تاریخ 7 آگوست یعنی زمان رونمایی رسمی آن آغاز می شود. زمان عرضه نوت 10 نیز برابر با 23 آگوست اعلام شده و در این تاریخ کاربران به گوشی های خود دسترسی پیدا می کنند.

سامسونگ در مراسم خود از دو گوشی هوشمند گلکسی نوت ۱۰ و گلکسی نوت ۱۰ پلاس رونمایی می کند. این محصولات به چیپست اسنپدراگون 855 پلاس و یا اگزینوس 9825 مجهز می شوند و در نسخه های 4G و 5G به فروش می رسند. گلکسی نوت 10 دارای دوربین اصلی سه گانه بوده و نسخه پلاس آن از دوربین اصلی چهارگانه بهره می برد.

ارسال نظر