گوشی های پیکسل 4 و پیکسل 4 ایکس ال به سنسور ToF مجهز می شوند؟

رسانه کلیک - به تازگی اطلاعات جدیدی از گوشی های پیکسل 4 و پیکسل 4 XL به اینترنت راه پیدا کرده که خبر از حضور سنسور ToF در این محصولات می دهد.

گوشی های پیکسل 4 و پیکسل 4 ایکس ال به سنسور ToF مجهز می شوند؟

اخبار لو رفته پیرامون گوشی های پیکسل 4 و پیکسل 4 ایکس ال نشان می دهد که این گوشی ها، رقیب سرسختی برای سایر پرچمداران سال جاری هستند. محافظ صفحه نمایش و سایر رندرها حاکی از این هستند که باید منتظر حاشیه های ضخیم و دوربین جلو ارتقا یافته و پیشرفته باشیم.

از آنجایی که تولیدکنندگان گوشی بایستی یک سال دیگر منتظر تراشه های 5 نانومتری باشند، بنابراین در سال جاری شاهد پیشرفت و ارتقا در دوربین ها و استفاده از گجت های رده بالا در آن ها هستیم. به طور مثال، سرانجام دوربین اصلی سه گانه در آیفون 11 اپل به کار خواهد رفت، همچنین کمپانی سامسونگ نیز در گوشی های گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس از سنسور های ToF استفاده خواهد کرد.

حال با توجه به اخباری که تاکنون منتشر شده، انتظار می رود که کمپانی گوگل نیز در گوشی پیکسل 4 از سنسورهای ToF استفاده کند. سامسونگ در گلکسی اس 10 5 جی از این سنسور استفاده کرد، حال اگر در عکس پایین به محافظ صفحه نمایش گوشی های هوشمند گوگل نگاه کنید و آن ه ارا با گلکسی اس 10 5 جی مقایسه کنید، متوجه شباهت المان ماژول دوربین ها در این گوشی ها خواهید شد.

در رندر های جدید که روز گذشته منتشر شد، المان مربعی شکل سنسورهای دوربین جلوی پیکسل 4 و پیکسل 4 ایکس ال نمایان شدند. از آنجایی که گوگل در گذشته این قابلیت ها را تایید کرده بود، اطلاعات جدیدی به شمار نمی رود. در واقع اطلاعات در رابطه با مشخصات این سنسورها و خط تولید آن ها می تواند جذاب تر باشد.

پیش از این وجود یک لنز تله فوتو در یکی از سنسورهای دوربین پشت تایید شده بود. همچنین در دوربین جلو شاهد یک سنسور IR خواهیم بود. علاوه بر این، سنسور های عادی و زاویه دید گسترده گوشی پیکسل 3، در پیکسل 4 نیز به کار خواهند رفت. از آنجایی که الگوریتم های دوربین گوگل در بازار حرف اول را می زنند، انتظار می رود که یک سنسور ToF نیز در این گوشی به کار رود.

ارسال نظر