مشخصات فنی گوشی های گوگل پیکسل 4 و پیکسل 4 XL برملا شد

رسانه کلیک – تصاویر و مشخصات فنی مربوط به گوشی های هوشمند گوگل پیکسل ۴ و پیکسل 4 XL فاش شد. این محصولات در اواسط ماه اکتبر معرفی می شوند.

مشخصات فنی گوشی های گوگل پیکسل 4 و پیکسل 4 XL برملا شد

شرکت گوگل تا پیش از پایان امسال، گوشی های پرچمدار جدید خود، پیکسل ۴ و پیکسل 4 XL را به بازار عرضه می کند. کمی بعد از لو رفتن این خبر، یک تیزر رسمی از سوی گوگل درباره این دو گوشی منتشر شد. در این تیزر به جزئیات به کار رفته در گوشی ها اشاره چندانی نشده است؛ با این حال شایعات و گزارش های جدید، حاوی اطلاعات بیشتری درباره مشخصات فنی پیکسل ۴ و پیکسل 4 XL هستند.

وضوح صفحه نمایش پیکسل ۴ نسبت به وضوح صفحه نمایش پیکسل ۳ بالاتر بوده و برابر با ۱۰۸۰ × ۲۲۸۰ پیکسل است. صفحه نمایش پیکسل ۴ ایکس ال نیز نسبت به نسل قبلی خود اندکی پیشرفته تر بوده و دارای وضوح ۱۴۴۰ × ۲۹۶۰ پیکسل است.

هر دو گوشی جدید گوگل به ۶ گیگابایت رم مجهز می شوند. لازم به ذکر است؛ رم به کار گرفته شده در گوشی های پیکسل ۳ و پیکسل 3 ایکس ال تنها ۴ گیگابایت است. این دو گوشی احتمالا دارای حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی خواهند بود. انتظار می رود شرکت گوگل، قابلیت ارتقای حافظه را نیز برای کاربران فراهم آورد. البته هنوز به طور کامل مشخص نشده که آیا این شرکت، همزمان با افزایش حافظه داخلی، حافظه رم را نیز ارتقا می بخشد یا خیر. اینطور که به نظر می رسد، تراشه به کار رفته در این گوشی ها نیز اسنپدراگون ۸۵۵ کوالکام و یا اسنپدراگون ۸۵۵ پلاس خواهد بود ( چیپست اسنپدراگون 855 پلاس به صورت رسمی معرفی شد ).

گوشی های پیکسل ۴ و پیکسل 4 XL احتمالا در اواسط ماه اکتبر به بازار عرضه می شوند. قیمت احتمالی این گوشی ها نیز به ترتیب برابر با ۸۹۹ و ۹۹۹ دلار است.

ارسال نظر