گوشی گلکسی نوت 10 در تاریخ 7 آگوست معرفی می شود

رسانه کلیک - سامسونگ در نهایت تاریخ معرفی رسمی گوشی گلکسی نوت 10 را اعلام کرد. از این پرچمدار در تاریخ 16 مرداد رونمایی خواهد شد.

گوشی گلکسی نوت 10 در تاریخ 7 آگوست معرفی می شود

ماه گذشته میلادی شاهد انتشار گزارشی در فضای مجازی بودیم که به معرفی گلکسی نوت 10 سامسونگ در تاریخ 7 آگوست اشاره می کرد. حال این شرکت کره ای، این تاریخ را برای معرفی پرچمدار آینده خود اعلام کرده است. مراسم آنپکد 2019 سامسونگ در تاریخ 16 مرداد در شهر نیویورک برگزار می شود.

سامسونگ برای معرفی این پرچمداران تیزری را منتشر کرده که قلم S Pen به همراه یک دوربین را به نمایش می گذارد. این محصولات به حفره درون نمایشگر برای دوربین سلفی مجهز می شوند و برخلاف گوشی های سری گلکسی S10، این حفره در مرکز صفحه نمایش قرار می گیرد. سامسونگ امسال از سه مدل مختلف از گلکسی نوت 10 شامل مدل استاندارد، پرو و 5G رونمایی می کند.

گوشی گلکسی نوت 10

گوشی گلکسی نوت 10 سامسونگ از طراحی مشابه با نوت 10 پرو بهره می برد، با این تفاوت که مدل پرو دارای صفحه نمایش بزرگتر و یک دوربین اضافه روی پنل پشتی خود است. تا به امروز گزارش ها و شایعات زیادی در رابطه با این محصولات در اختیار رسانه ها قرار گرفته؛ با این حال انتظار می رود در آینده شاهد مشخصات دقیق تر و همچنین تصاویر واقعی این گوشی های هوشمند باشیم.

در گذشته تصویر واقعی گلکسی نوت 10 پلاس به اینترنت راه پیدا کرده بود که شایعات گذشته را تایید می کرد ( اولین تصاویر واقعی گوشی گلکسی نوت 10 پلاس فاش شد ).

قدرت پرچمداران آینده سامسونگ با توجه به بازار هدف توسط چیپست اسنپدراگون 855 و یا اگزینوس 9825 تامین می شود. بر اساس شایعات، گلکسی نوت 10 تبدیل به اولین پرچمدار این برند کره ای می شود که فاقد جک 3.5 میلی متری هدفون است ( تصاویر جدید گلکسی نوت 10 خبر از حذف جک 3.5 میلی متری هدفون می دهد ).

ارسال نظر