فروش گوشی های سری P30 هواوی به 10 میلیون نسخه رسید

رسانه کلیک - گوشی های سری P30 هواوی محبوبیت بالایی در میان کاربران دارند چرا که فروش آن ها در 85 روز به 10 میلیون دستگاه رسیده است.

فروش گوشی های سری P30 هواوی به 10 میلیون نسخه رسید

گوشی های سری P30 هواوی توانستند رکورد فروش گوشی های سری P20 را جابه‌جا کنند. این محصولات دو ماه زودتر در مقایسه با نسل گذشته خود به رکورد فروش 10 میلیون نسخه دست پیدا کردند. تا آخر ماه مه، هواوی موفق به فروش 100 میلیون دستگاه شده است.

گوشی هواوی P30 پرو موفق به کسب جایزه بهترین گوشی هوشمند در اروپا شده است. ویژگی های SuperSpectrum و SuperZoom این اسمارت فون به عنوان قابلیت های برتر آن شناخته شده اند. هواوی آمار دیگری را نیز در اختیار رسانه ها قرار داده است. این غول فناوری چینی موفق به فروش 100 میلیون دستگاه با قابلیت پشتیبانی از فناوری شارژ سریع شده است. گوشی های هوشمند، پاوربانک ها و شارژرها این محصولات را تشکیل می دهند.

هواوی واچ GT به عنوان یک ساعت هوشمند نیز رکورد جدیدی برای خود ثبت کرده است. این اسمارت واچ که از ماه اکتبر در بازار حضور دارد، موفق به فروش بیش از 2 میلیون نسخه شده است. این فروش، هواوی واچ GT را تبدیل به محبوب ترین ساعت هوشمند سازنده خود می کند.

هواوی در سه ماهه اولیه سال جاری میلادی موفق به فروش 5 میلیون ساعت هوشمند شده که بر اساس گزارش IDC، رشدی 282 درصدی را در مقایسه با سال گذشته از خود نشان می دهد. هم اکنون هواوی یکی از 3 شرکت برتر تولیدکننده ساعت های هوشمند است.

هواوی واچ GT به سیستم عامل اختصاصی سازنده خود، Lite OS مجهز شده است. هواوی به این سیستم عامل خود افتخار می کند مخصوصا در بازه زمانی کنونی که گوگل آن را تحریم کرده است. بر اساس مطالعات گذشته، 78 درصد کاربران این ساعت هوشمند را بخاطر شارژدهی بالای آن انتخاب می کنند.

ارسال نظر