اولین گوشی 5G آنر اواخر امسال از راه می رسد

رسانه کلیک - اولین گوشی 5G آنر در سه ماهه چهارم سال جاری میلادی به صورت رسمی معرفی می شود. انتظار می رود این محصول قیمت بالایی داشته باشد.

اولین گوشی 5G آنر اواخر امسال از راه می رسد

نسل پنجم شبکه تلفن همراه در حال گسترش در کشورهای مختلف مخصوصا چین است. در این میان شرکت های چینی به دنبال توسعه گوشی های هوشمند با قابلیت پشتیبانی از این فناوری هستند. شرکت هایی مانند Vivo، اوپو و لنوو خبر از تمایل خود برای توسعه چنین محصولاتی داده اند. بر اساس اطلاعات رسمی، گوشی 5G آنر در سه ماهه چهارم سال جاری میلادی از راه می رسد.

مدیر این شرکت، Zhao Ming اعلام کرده معرفی این گوشی هوشمند به علت نیاز کاربران است. در برخی کشورها مانند کره جنوبی و انگلستان، شبکه ارتباطی 5G گسترش بیشتری در مقایسه با کشور چین داشته است.

بر اساس اعلام آقای Zhao، اولین گوشی 5G آنر قیمت پایینی نخواهد داشت. در صورتی که این محصول ارزان قیمت (کمتر از 145 دلار) باشد، به مشخصات فنی مناسبی مجهز نمی شود. در صورتی که آنر برای این محصول خود مشخصات فنی ضعیفی در نظر بگیرد، عملکرد آن کاهش پیدا می کند که متناسب با سرعت بالای شبکه ارتباطی 5G نیست.

گوشی آنر 20

در حال حاضر سه اپراتور همراه بزرگ در کشور چین، تعرفه خدمات خود را اعلام نکرده اند؛ با این حال آنر معتقد است قیمت اینترنت 5G در آینده با کاهش چشمگیری همراه خواهد بود. آنر پیش بینی می کند که فروش گوشی های 5G سال آینده میلادی به 100 میلیون دستگاه در جهان می رسد.

تا به امروز سامسونگ و هواوی از گوشی های 5G خود رونمایی کرده اند. سامسونگ گلکسی S10 5G هم اکنون در چندین کشور از جمله کره جنوبی به فروش می رسد ( فروش 1 میلیون سامسونگ گلکسی S10 5G در کره جنوبی ). هواوی گوشی 5G خود را اواخر امسال در اختیار مشتریان قرار می دهد.

ارسال نظر