تصاویر جدید گلکسی نوت 10 خبر از حذف جک 3.5 میلی متری هدفون می دهد

رسانه کلیک - تصاویر جدید گلکسی نوت 10 سامسونگ به اینترنت راه پیدا کرد. بر اساس این تصاویر، سامسونگ پرچمدار آینده خود را بدون جک 3.5 میلی متری هدفون وارد بازار می کند.

تصاویر جدید گلکسی نوت 10 خبر از حذف جک 3.5 میلی متری هدفون می دهد

سامسونگ گلکسی نوت 10 در چندین تصویر جدید به نمایش گذاشته شد. این گوشی هوشمند درون یک قاب قرار گرفته و بخش بالایی و پایینی آن قابل مشاهده است. پرچمدار آینده سامسونگ به دوربین اصلی سه گانه مجهز می شود. این دوربین دارای چیدمان عمودی بوده و در سمت چپ پنل پشتی به چشم می خورد. لازم به ذکر است؛ گلکسی نوت 9 دارای دوربین اصلی با چیدمان افقی بود.



تصویری که از بخش پایینی این اسمارت فون در اختیار رسانه ها قرار گرفته، پورت USB Type-C، اسپیکر تکی و حفره مخصوص قلم S Pen را نشان می دهد. در بخش بالایی نیز شاهد حضور میکروفن هستیم. بر اساس این تصاویر، سامسونگ گوشی گلکسی نوت 10 را بدون جک 3.5 میلی متری هدفون روانه بازار می کند.

مشخصات گوشی گلکسی نوت 10

تا به امروز شاهد انتشار گزارش ها، شایعات و رندرهای زیادی از گوشی های سری گلکسی نوت ۱۰ در فضای مجازی بودیم. در حالی که نسخه استاندارد این محصول به دوربین اصلی سه گانه مجهز می شود، مدل پرو دارای دوربین اصلی چهارگانه است. این محصولات از حفره درون نمایشگر بهره می برند که در مرکز بخش بالایی صفحه نمایش به چشم می خورد.

بر اساس شایعات، این گوشی های هوشمند قادر به پشتیبانی از شارژ سریع 25 واتی هستند ( گلکسی نوت 10 پرو از شارژ سریع 25 واتی پشتیبانی می کند ). قدرت آن ها با توجه به بازار هدف توسط چیپست اسنپدراگون 855 و یا اگزینوس 9825 تامین می شود. انتظار می رود سامسونگ برای قلم مورد استفاده در این محصولات، ویژگی های جدیدی در نظر بگیرد تا کارایی آن افزایش پیدا کند ( لیست لوازم جانبی گوشی گلکسی نوت 10 سامسونگ لو رفت ).

ارسال نظر