لیست لوازم جانبی گوشی گلکسی نوت 10 سامسونگ لو رفت

رسانه کلیک - فهرست لوازم جانبی گوشی گلکسی نوت 10 سامسونگ لو رفت. این گوشی هوشمند احتمالا ماه آگوست به صورت رسمی معرفی می شود.

لیست لوازم جانبی گوشی گلکسی نوت 10 سامسونگ لو رفت

سامسونگ با معرفی پرچمداران جدید خود، از لوازم جانبی متعددی برای آن ها نیز رونمایی می کند. به تازگی فروشگاه MobileFun فهرست لوازم جانبی رسمی گوشی گلکسی نوت 10 سامسونگ را منتشر کرده است. در این لیست قیمت آن ها نیز مشخص شده است. تمام لوازم موجود در این لیست را در گذشته برای پرچمداران این برند کره ای مشاهده کرده ایم.

در این لیست شاهد حضور دو دستگاه با نام های Davinci 1 و Davinci 2 هستیم که به ترتیب برای گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پرو/5G کاربرد دارد. بر اساس تصویر منتشر شده، ممکن است گلکسی نوت 10 پرو همان نسخه 5G پرچمدار آینده سامسونگ باشد. این احتمال وجود دارد که این برند کره ای، نسخه پرو این پرچمدار را در دو نسخه 4G و 5G روانه بازار کند.

گوشی گلکسی نوت 10

در این لیست شاهد حضور قاب های مختلفی هستیم. LED View Cover ،Clear View Cover ،LED Cover ،Leather Cover ،Protective Standing Cover و Silicone Cover این قاب ها را تشکیل می دهند. قیمت های در نظر گرفته شده برای این قاب ها در محدوده 24.99 تا 59.99 پوند قرار دارد. این قاب ها رنگ های مختلفی نیز دارند. از رنگ های این قاب ها می توان به نقره ای، صورتی، قرمز، مشکی و خاکستری اشاره کرد.

شایعات به رونمایی از گوشی های سری گلکسی نوت 10 در تاریخ 7 آگوست اشاره می کنند ( احتمال رونمایی از گلکسی نوت 10 در تاریخ 16 مرداد ). تا به امروز شاهد انتشار گزارش ها و شایعات زیادی در رابطه با این محصولات در فضای مجازی بودیم. این محصولات دارای فناوری Sound On Display خواهند بود ( سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ به فناوری Sound on Display مجهز می شود ).

ارسال نظر