هواوی نوا 5i پرو با دوربین اصلی چهارگانه در راه است

رسانه کلیک - طرحی از گوشی هواوی نوا 5i پرو به اینترنت راه پیدا کرده که خبر از حضور دوربین اصلی چهارگانه و حفره درون نمایشگر در این محصول می دهد.

هواوی نوا 5i پرو با دوربین اصلی چهارگانه در راه است

هواوی به تازگی از گوشی های سری نوا 5 در کشور چین رونمایی کرده است. هواوی نوا 5، نوا 5i و نوا 5 پرو این محصولات را تشکیل می دهند. در گذشته شاهد حضور گوشی هواوی نوا 5i پرو در یک فروشگاه ایترنتی چینی بودیم؛ با این حال در مراسم هواوی با آن ملاقات نکردیم.

بر اساس تصویری که در این فروشگاه قرار گرفته بود، این دستگاه به برش نمایشگر استاندارد، دوربین اصلی دوگانه و سنسور اثر انگشت روی پنل پشتی خود مجهز می شود. در بخش جلویی این گوشی هوشمند دوربین سلفی دوگانه قرار داشت. به تازگی طرحی از این محصول توسط افشاگر معروف، ایوان بلس در اختیار رسانه ها قرار گرفته که کاملا با تصویر گذشته متفاوت است.

بر اساس این تصویر که در شبکه اجتماعی توییتر منتشر شده، هواوی نوا 5i پرو به حفره درون صفحه نمایش و دوربین اصلی چهارگانه درون یک المان مربعی شکل مجهز می شود. علاوه بر این موارد، شاهد حضور فلاش LED و سنسور اثر انگشت روی پنل پشتی این اسمارت فون خواهیم بود. سنسور اثر انگشت زیر دوربین اصلی قرار دارد.

هواوی نوا 5i پرو

در صورتی که این تصویر صحت داشته باشد، گوشی نوا 5i پرو به جک 3.5 میلی متری هدفون و پورت USB Type-C در بخش پایینی خود مجهز می شود. در بخش بالایی این گوشی هوشمند شاهد حضور اسپیکر مکالمه هستیم. سمت راست این محصول دکمه های تنظیم صدا و پاور را میزبانی می کند.

در حال حاضر اطلاعاتی در رابطه با مشخصات فنی این دستگاه و همچنین تاریخ معرفی آن در اختیار رسانه ها قرار نگرفته؛ با این حال باید منتظر مشخصات فنی قدرتمندتری در مقایسه با نوا 5i باشیم.

ارسال نظر