افشای اطلاعات جدید از دوربین گوشی گلکسی نوت 10 سامسونگ

رسانه کلیک - اطلاعات جدیدی در رابطه با گوشی گلکسی نوت 10 سامسونگ منتشر شده که به دریچه دیافراگم سه مرحله ای دوربین آن اشاره می کند.

افشای اطلاعات جدید از دوربین گوشی گلکسی نوت 10 سامسونگ

سامسونگ با معرفی گوشی های سری گلکسی اس 9 تصمیم به استفاده از دریچه دیافراگم متغیر برای دوربین آن ها گرفت. این قابلیت امکان ثبت تصاویر باکیفیت در تمام شرایط نوری را فراهم می کند. دوربین گوشی گلکسی S9 و گلکسی اس 9 پلاس دارای دریچه دیافراگم 2 مرحله ای است؛ با این حال به نظر می رسد پرچمدار آینده سامسونگ با نمونه بهبودیافته این فناوری از راه می رسد.

به تازگی اطلاعاتی از سوی حساب کاربری Ice Universe به اینترنت راه پیدا کرده که از دریچه دیافراگم سه مرحله ای دوربین گوشی گلکسی نوت 10 سامسونگ خبر می دهد. دوربین این گوشی هوشمند دارای گشودگی دیافراگم متغیر F1.5/F1.8/F2.4 است. پرچمداران گذشته این برند کره ای دارای دریچه دیافراگم متغیر F/1.5 و F/2.4 هستند.

گلکسی نوت 10 پرو

گشودگی دیافراگم F/1.5 برای ثبت تصاویر در شرایط نوری ضعیف کاربرد دارد. این دریچه دیافراگم باعث جذب نور بیشتر شده که روشنایی تصویر نهایی را افزایش می دهد. علاوه بر این موضوع، این دریچه دیافراگام می تواند برای تصاویر بوکه نیز مورد استفاده قرار بگیرد. دریچه دیافراگم F/2.4 باعث ثبت تصاویر شفاف در محیط های پرنور می شود.

به نظر می رسد سامسونگ با افزودن گشودگی دیافراگم F/1.8 به دوربین گوشی گلکسی نوت 10 قصد دارد مدیریت کاربران را در این بخش بهبود دهد.

تاریخ معرفی گوشی گلکسی نوت 10 سامسونگ

بر اساس جدیدترین گزارشی که در اختیار رسانه ها قرار گرفته، شرکت سامسونگ در تاریخ 7 آگوست از گوشی های سری گلکسی نوت 10 به صورت رسمی رونمایی می کند ( احتمال رونمایی از گلکسی نوت 10 در تاریخ 16 مرداد ). گلکسی نوت 10 و نوت 10 پرو این محصولات را تشکیل می دهند.

این احتمال وجود دارد که سامسونگ گشودگی دیافراگم سه مرحله ای را تنها در نسخه پرو گوشی گلکسی نوت ۱۰ مورد استفاده قرار دهد.

ارسال نظر