مشخصات آنر 9X پرو لو رفت؛ دوربین اصلی چهارگانه

رسانه کلیک - مشخصات آنر 9X پرو به اینترنت راه پیدا کرد. این گوشی هوشمند به باتری 4000 میلی آمپر ساعتی با امکان پشتیبانی از شارژ سریع 20 واتی مجهز می شود.

مشخصات آنر 9X پرو لو رفت؛ دوربین اصلی چهارگانه

آنر 8X یک موفقیت بزرگ برای زیرمجموعه هواوی محسوب می شود. این گوشی هوشمند که در ماه سپتامبر سال گذشته میلادی معرفی شد، تا به امروز موفق به فروش بیش از 10 میلیون نسخه شده است.

در آینده نزدیک شرکت آنر از نسل جدید این اسمارت فون رونمایی می کند. در همین راستا شاهد افشای مشخصات آنر 9X پرو به عنوان برادر قدرتمندتر گوشی جایگزین آنر 8X هستیم.

به تازگی یک حساب کاربری در توییتر، مشخصات این اسمارت فون را فاش کرده است. با توجه به این اطلاعات، گوشی آینده آنر به دوربین اصلی چهارگانه و یک باتری بزرگ مجهز می شود.

در صورتی که این مشخصات صحت داشته باشد، آنر 9X پرو در حقیقت همان هواوی نوا 5 است. این گوشی هوشمند هواوی در آینده نزدیک از راه می رسد. هواوی معمولا محصولات خود را با نام های متفاوتی در کشورهای مختلف به فروش می رساند.

آنر 9X پرو

در گذشته شاهد عرضه گوشی آنر 8X با نام آنر ویو 10 لایت و آنر 8X مکس با نام هواوی اینجوی مکس در بازارهای مختلف بودیم.

مشخصات آنر 9X پرو

مشخصات آنر 9X پرو به نمایشگر 6.5 تا 6.7 اینچی این دستگاه اشاره می کند که دارای فناوری LCD است. در بخش پشتی این اسمارت فون دوربین اصلی چهارگانه قرار می گیرد. این دوربین دارای سنسور اصلی 48 مگاپیکسلی، سنسور 8، 2 و 2 مگاپیکسلی است.

در بخش جلویی آنر 9X پرو شاهد حفره درون نمایشگر خواهیم بود که دوربین سلفی 25 مگاپیکسلی را میزبانی می کند. وظیفه تامین انرژی این محصول بر عهده یک باتری 4000 میلی آمپر ساعتی بوده که از شارژ سریع 20 واتی پشتیبانی می کند.

گوشی آنر 7X در ماه دسامبر معرفی شد و آنر 8X نزدیک به 10 ماه بعد در معرض دید عموم قرار گرفت. با توجه به این موضوع، با گوشی های سری آنر 9X در هفته های آینده ملاقات خواهیم کرد.

ارسال نظر