مشخصات دوربین شش گانه گوشی سونی برملا شد

رسانه کلیک - مشخصات دوربین شش گانه گوشی سونی در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این دستگاه به دوربین سلفی دوگانه نیز مجهز می شود.

مشخصات دوربین شش گانه گوشی سونی برملا شد

چند روز پیش شاهد انتشار گزارشی در فضای مجازی بودیم که به توسعه یک گوشی سونی با 8 دوربین اشاره می کرد. این گوشی هوشمند از دوربین اصلی شش گانه به همراه دوربین سلفی دوگانه بهره می برد.

در زمان انتشار این گزارش، مشخصات دوربین مورد استفاده در این گوشی سونی برای ما مبهم بود. به تازگی اطلاعاتی در اختیار رسانه ها قرار گرفته که مشخصات این دوربین را فاش می کند.

در بخش جلویی این اسمارت فون سنسور 10 مگاپیکسلی به همراه سنسور 0.3 مگاپیکسلی ToF قرار می گیرد. در بخش پشتی این دستگاه سنسورهای 20، 48، 16، 8، 12 و 0.5 مگاپیکسلی حضور پیدا می کند.

سنسور 48 و 12 مگاپیکسلی دارای دریچه دیافراگم دوگانه f/1.2 و f/2.4 است. سنسور 20، 16 و 8 از دریچه دیافراگم f/2.4 بهره می برد و سنسور 0.5 مگاپیکسلی به صورت ToF طراحی شده است.

به نظر می رسد سنسور اصلی و ToF این گوشی هوشمند با سنسورهای تله فوتو و اولترا واید همراهی می شود. در رابطه با دو سنسور دیگر این محصول اطلاعاتی در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است.

در حال حاضر نام این محصول مشخص نشده و همچنین اطلاعاتی در رابطه با مشخصات فنی آن در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است. این احتمال وجود دارد که سونی از این دوربین برای پرچمدار آینده خود استفاده کند. در صورتی که این اسمارت فون در سال جاری میلادی معرفی شود، قدرت آن را چیپست اسنپدراگون 855 تامین می کند.

جدیدترین پرچمدار سونی در بازار، اکسپریا 1 به دوربین اصلی سه گانه مجهز شده است ( اکسپریا 1 از راه رسید؛ اولین گوشی هوشمند سونی با دوربین اصلی سه گانه ). این دوربین در مقایسه با محصولات قدیمی تر این برند ژاپنی عملکرد بهتری داشته و قادر به رقابت با پرچمداران موجود در بازار است.

ارسال نظر