اولین تصاویر واقعی گوشی گلکسی نوت 10 پلاس فاش شد!

رسانه کلیک - گلکسی نوت 10 پلاس در اولین تصاویر واقعی خود به نمایش گذاشته شد. این گوشی هوشمند از حفره درون نمایشگر بهره می برد.

اولین تصاویر واقعی گوشی گلکسی نوت 10 پلاس فاش شد!

با نزدیک شدن به زمان رونمایی از پرچمداران آینده سامسونگ از سری گلکسی نوت 10، اطلاعات بیشتری از آن ها در اختیار رسانه ها قرار می گیرد. در گذشته شایعات به رونمایی از گوشی گلکسی نوت 10 و نوت 10 پرو اشاره کرده بودند؛ با این حال به تازگی تصاویری به اینترنت راه پیدا کرده که گلکسی نوت 10 پلاس را به نمایش می گذارند.

گلکسی نوت 10 پلاس

از آنجایی که با اولین تصاویر گلکسی نوت 10 پلاس روبه‌رو هستیم، کیفیت پایین آن ها منطقی است. بر اساس این تصاویر، پرچمدار آینده سامسونگ دارای حفره در مرکز نمایشگر خود است که دوربین سلفی را میزبانی می کند. به نظر می رسد این حفره ابعاد کوچکتری در مقایسه با دوربین سلفی گلکسی اس 10 دارد.

تصویر منتشر شده از پنل پشتی این اسمارت فون کیفیت بسیار پایینی دارد؛ با این حال می توان به حضور دوربین اصلی چهارگانه در این پرچمدار پی برد. در گذشته رندرهای گلکسی نوت 10 پرو طراحی این بخش را مشخص کرده بودند، البته تصاویر جدید از این محصول با نام گلکسی نوت 10 پلاس یاد می کند.

گلکسی نوت 10 پلاس

در حال حاضر نمی توان صحت این تصاویر را تایید کرد. این احتمال وجود دارد که تصاویر منتشر شده مربوط به یک دستگاه جعلی باشد؛ با این حال اولین تصاویر از یک گوشی هوشمند با طراحی شبیه به رندرهای گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ محسوب می شود.

بر اساس شایعات، سامسونگ امسال از دو گوشی هوشمند از سری گلکسی نوت 10 رونمایی می کند. این محصولات دارای نمایشگرهای متفاوتی بوده و همچنین ظرفیت باتری آن ها نیز متفاوت است. قدرت این گوشی های هوشمند با توجه به بازار هدف توسط چیپست اسنپدراگون 855 و یا اگزینوس 9825 تامین می شود.

ارسال نظر