تصویر گوشی سونی اکسپریا 1s لو رفت!

رسانه کلیک - تصویری از یک گوشی مرموز سونی فاش شد. شایعات از این دستگاه با نام سونی اکسپریا 1s یاد می کنند.

تصویر گوشی سونی اکسپریا 1s لو رفت!

امروز تصویری از گوشی هوشمند جدید سونی در اختیار رسانه ها قرار گرفته که بخشی از پنل پشتی آن را به نمایش می گذارد. بر اساس این تصویر، محصول آینده این شرکت ژاپنی از دوربین اصلی سه گانه و پنل شیشه ای با رنگ بنفش بهره می برد.

در حال حاضر سونی تنها یک گوشی هوشمند با دوربین اصلی سه گانه دارد. اکسپریا 1 دارای دوربین اصلی سه گانه در مرکز بخش بالایی پنل پشتی خود است؛ با این حال دوربین اصلی محصول جدید آن در سمت چپ به چشم می خورد.

در حالی که اطلاعاتی از این دستگاه به اینترنت راه پیدا نکرده بود، یک بلاگر چینی آن را با نام سونی اکسپریا 1s یا 1v معرفی می کند. بر اساس اعلام Zackbuks، این گوشی هوشمند در تاریخ 9 جولای در توکیو معرفی می شود.

این منبع در رابطه با مشخصات فنی این اسمارت فون جدید سونی اطلاعاتی را در اختیار رسانه ها قرار نداده است. گوشی سونی اکسپریا 1 در اواخر فوریه سال جاری میلادی در معرض دید عموم قرار گرفت ( اکسپریا 1 از راه رسید؛ اولین گوشی هوشمند سونی با دوربین اصلی سه گانه ).

این احتمال وجود دارد که سونی در نمایشگاه IFA 2019 که ماه سپتامبر برگزار می شود، از گوشی اکسپریا 2 رونمایی کند. علاوه بر این نمایشگاه، احتمال معرفی این اسمارت فون در کنگره جهانی موبایل 2020 در بارسلونا نیز وجود دارد.

انتظار می رود گوشی سونی اکسپریا 1s یا 1v دارای صفحه نمایش LCD باشد و قدرت آن توسط چیپست اسنپدراگون 855 تامین شود. این دستگاه احتمالا با قیمت پایین تری در مقایسه با اکسپریا 1 وارد بازار می شود، البته شاید این دو دستگاه از یکدیگر متفاوت باشند ( قیمت سونی اکسپریا 1 مشخص شد ).

ارسال نظر