تصاویر هواوی نوا 5i پرو لو رفت؛ دوربین اصلی دوگانه

رسانه کلیک - تصاویر هواوی نوا 5i پرو به اینترنت راه پیدا کرد. بر اساس این رندرها، محصول آینده هواوی دارای دوربین اصلی دوگانه است.

تصاویر هواوی نوا 5i پرو لو رفت؛ دوربین اصلی دوگانه

هواوی در آینده نزدیک از گوشی های سری نوا 5 رونمایی می کند. در این خانواده شاهد حضور محصولات زیادی خواهیم بود.

در حالی که شایعات و گزارش ها به معرفی گوشی های نوا 5، 5i و 5 پرو اشاره کرده بودند، به نظر می رسد این خانواده دارای عضو چهارمی نیز باشد.

به تازگی تصاویر هواوی نوا 5i پرو توسط فروشگاه اینترنتی JD.com در اختیار رسانه ها قرار گرفته است. این گوشی هوشمند برخلاف محصولات جدید سازنده خود که دارای حفره درون نمایشگر هستند، از بریدگی صفحه نمایش بهره می برد.

پنل پشتی این محصول دوربین اصلی دوگانه با چیدمان عمودی را میزبانی می کند. در رابطه با سنسور دوم این دوربین اطلاعاتی منتشر نشده است. با توجه به این موضوع، با سنسور اولترا واید و یا تله فوتو روبه‌رو خواهیم بود.در زیر دوربین اصلی شاهد خودنمایی فلاش LED هستیم. در این بخش سنسور اثر انگشت نیز حضور دارد. هواوی نوا 5i پرو حداقل در دو رنگ مشکی و سبز روانه بازار می شود.

در حال حاضر وب سایت JD.com مشخصات این محصول و یا قیمت آن را مشخص نکرده است. در این فروشگاه اینترنتی گوشی نوا 5i نیز حضور دارد که از زبان طراحی مدل پرو بهره می برد.

در گذشته گوشی نوا 5i موفق به کسب تاییدیه TENAA شده بود که بر اساس آن، محصول آینده هواوی دارای حفره درون صفحه نمایش و دوربین اصلی چهارگانه بود. با توجه به این موضوع، تصاویر موجود در JD.com می تواند اشتباه باشد.

هواوی با معرفی گوشی های سری نوا 5 قصد دارد فروش خود را در بازار افزایش دهد؛ با این حال تحریم گوگل می تواند به آینده این شرکت ضربه وارد کند. احتمال استفاده از سیستم عامل Sailfish در محصولات آینده این غول فناوری چینی وجود دارد ( هواوی سیستم عامل Aurora را جایگزین اندروید می کند؟ ).

ارسال نظر