احتمال رونمایی از آیفون های 2019 در اواخر ماه سپتامبر

رسانه کلیک - اطلاعات جدید به رونمایی از سامسونگ گلکسی نوت 10 در اواخر ماه آگوست و آیفون های 2019 در اواخر ماه سپتامبر اشاره می کند.

احتمال رونمایی از آیفون های 2019 در اواخر ماه سپتامبر

در نیمه دوم سال، شرکت هایی مانند سامسونگ و اپل از پرچمداران جدید خود رونمایی می کنند. در حالی که در سال های گذشته شاهد معرفی گوشی های سری نوت در اوایل ماه آگوست و آیفون های جدید در اوایل سپتامبر بودیم، در سال جاری میلادی تغییراتی در این برنامه اعمال می شود.

به تازگی برنامه بازاریابی ورایزون فاش شده است که به تاریخ معرفی سامسونگ گلکسی نوت 10 و آیفون های 2019 اپل اشاره می کند.

بر اساس اطلاعات جدید، سامسونگ گلکسی نوت 10 در هفته سوم آگوست از راه می رسد. در گذشته شایعات به رونمایی از گوشی های سری نوت 10 در تاریخ 10 آگوست اشاره کرده بودند ( احتمال رونمایی از سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ در تاریخ 19 مرداد ).

در صورتی که تصویر فاش شده حقیقت داشته باشد، گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پرو در فاصله 18 تا 24 آگوست معرفی می شوند.

علاوه بر سامسونگ، اپل نیز قصد دارد آیفون های 2019 را با تاخیر معرفی کند. در حالی که در سال های گذشته شاهد رونمایی از آیفون های جدید در هفته اول سپتامبر بودیم، اطلاعات جدید خبر از معرفی آیفون 11 و برادران آن در هفته سوم و یا چهارم سپتامبر می دهد.

بر اساس تصاویر فاش شده، گوشی های سری گوگل پیکسل 4 در اواسط ماه اکتبر از راه می رسند ( گوگل رندر گوشی پیکسل 4 را منتشر کرد ). انتظار می رود گلکسی نوت 10 در نسخه های استاندارد و پرو وارد بازار شود که البته هر یک دارای نسخه 4G و 5G خواهند بود.

تا به امروز شاهد انتشار گزارش ها و شایعات زیادی در رابطه با این محصولات در فضای مجازی بودیم. مدل استاندارد این دستگاه به دوربین اصلی سه گانه مجهز می شود و نمونه پرو از دوربین اصلی چهارگانه بهره می برد.

اطلاعات منتشر شده به استفاده از دوربین اصلی سه گانه در آیفون های 2019 اشاره می کنند. قدرت این محصولات توسط چیپست اپل A13 تامین می شود.

ارسال نظر