رندرهای هواوی نوا 5 پرو خبر از دوربین اصلی چهارگانه می دهند

رسانه کلیک - رندرهای هواوی نوا 5 پرو در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این رندرها، رنگ های محصول آینده شرکت هواوی را مشخص می کنند.

رندرهای هواوی نوا 5 پرو خبر از دوربین اصلی چهارگانه می دهند

هواوی در تاریخ 21 ژوئن به صورت رسمی از گوشی های سری نوا 5 رونمایی خواهد کرد. تا به امروز شاهد انتشار اطلاعات زیادی در رابطه با این محصولات در فضای مجازی بودیم و حال رندرهای رسمی هواوی نوا 5 پرو در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.

رندرهای هواوی نوا 5 پرو علاوه بر طراحی این گوشی هوشمند، رنگ های آن را نیز مشخص می کند. انتظار می رود گوشی های سری نوا 5 در 3 نسخه شامل نوا 5i، نوا 5 و نوا 5 پرو روانه بازار شوند.

قدرتمندترین نمونه، هواوی نوا 5 پرو خواهد بود که به نظر می رسد در رنگ های سبز، بنفش، نارنجی و مشکی در اختیار خریداران قرار می گیرد. این محصول در دو نسخه مجهز به 128/256 گیگابایت به فروش می رسد که هر دو مدل دارای 8 گیگابایت رم هستند.از نظر طراحی، این اسمارت فون دارای طراحی مشابه با هواوی P30 پرو است. این دستگاه از برش نمایشگر قطره ای بهره می برد؛ با این حال دارای صفحه نمایش خمیده نیست.

صفحه نمایش هواوی نوا 5 پرو دارای حاشیه های کمی بوده و زیر آن سنسور اثر انگشت قرار می گیرد. در بخش پشتی این گوشی هوشمند جذاب شاهد قرارگیری دوربین اصلی چهارگانه هستیم. انتظار نمی رود این محصول مانند هواوی پی 30 پرو دارای قابلیت زوم 10 برابری باشد.

هواوی از سوی گوگل تحریم شده است و این موضوع آینده گوشی های هوشمند آن را در ابهام قرار می دهد ( گوگل شرکت هواوی را تحریم کرد؛ عدم دسترسی به پلی استور ). این غول فناوری چینی به احتمال زیاد در آینده نزدیک از سیستم عامل انحصاری خود رونمایی و محصولات جدید خود را به آن مجهز می کند ( افشای تصاویری از رابط کاربری سیستم عامل Ark OS هواوی ).

ارسال نظر