احتمال رونمایی از سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ در تاریخ 19 مرداد

رسانه کلیک - اخیرا گزارشی در فضای مجازی منتشر شده که به رونمایی از گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ در تاریخ 10 آگوست اشاره می کند.

احتمال رونمایی از سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ در تاریخ 19 مرداد

سال گذشته میلادی شاهد رونمایی از گوشی گلکسی نوت 9 در تاریخ 9 آگوست بودیم. با توجه به این موضوع، انتظار می رود سامسونگ در ماه آگوست از پرچمدار جدید خود رونمایی کند.

به تازگی اطلاعاتی از کشور کره جنوبی در اختیار رسانه ها قرار گرفته که خبر از معرفی سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ در تاریخ 19 مرداد می دهد.

در صورتی که شایعات حقیقت داشته باشند، سامسونگ امسال دو نسخه از فبلت خود را معرفی می کند. گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پرو این محصولات را تشکیل می دهند.

در گذشته نه چندان دور شاهد انتشار رندرهای سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ و گلکسی نوت 10 پرو بودیم ( رندرهای گلکسی نوت 10 پرو به دوربین اصلی چهارگانه اشاره می کند ). بر اساس این رندرها، پرچمداران آینده سامسونگ دارای طراحی مشابه هستند.

در حالی که سامسونگ گلکسی نوت 10 دارای دوربین اصلی سه گانه است، نسخه پرو آن به دوربین اصلی چهارگانه مجهز می شود. مدل پرو این گوشی هوشمند در مقایسه با نمونه استاندارد دارای صفحه نمایش بزرگتری خواهد بود.

پرچمداران آینده سامسونگ مانند گوشی های سری گلکسی S10 دارای حفره دورن نمایشگر هستند که البته این حفره در مرکز صفحه نمایش قرار می گیرد ( سامسونگ گلکسی نوت 10 با فناوری شارژ سریع 45 واتی از راه می رسد ).

بر اساس شایعات و رندرهای منتشر شده، گوشی های سری گلکسی نوت 10 فاقد جک 3.5 میلی متری هدفون هستند ( سامسونگ جک 3.5 میلی متری هدفون را از گلکسی نوت 10 حذف می کند ). علاوه بر این موضوع، شاهد حذف دکمه بیکسبی نیز از این محصولات هستیم.

گلکسی نوت 9 سال گذشته میلادی در تاریخ 9 آگوست معرفی و در تاریخ 24 آگوست وارد بازار شد. در صورتی که گلکسی نوت 10 سامسونگ در تاریخ 10 آگوست معرفی شود، احتمالا شاهد شروع فروش آن در تاریخ 25 آگوست خواهیم بود.

ارسال نظر