رندرهای گلکسی نوت 10 پرو به دوربین اصلی چهارگانه اشاره می کند

رسانه کلیک - رندرهای گلکسی نوت 10 پرو در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این گوشی هوشمند به دوربین اصلی چهارگانه و حفره درون نمایشگر مجهز می شود.

رندرهای گلکسی نوت 10 پرو به دوربین اصلی چهارگانه اشاره می کند

در گذشته نه چندان دور شاهد انتشار رندرهای گلکسی نوت 10 بودیم و حال رندرهای نسخه پرو این فبلت به اینترنت راه پیدا کرده است.

رندرهای گلکسی نوت 10 پرو توسط حساب توییتری OnLeaks در اختیار رسانه ها قرار گرفته است. این منبع در گذشته رندرهای گلکسی نوت 10 را منتشر کرده بود.

بر اساس رندرهای منتشر شده، تفاوت زیادی میان دو پرچمدار آینده سامسونگ وجود ندارد. این دو گوشی هوشمند از زبان طراحی یکسانی بهره می برند؛ با این حال شاهد تفاوت های کوچکی میان آن ها هستیم.

در حالی که گلکسی نوت 10 دارای دوربین اصلی سه گانه است، نسخه پرو آن از دوربین اصلی چهارگانه بهره می برد. سنسور چهارم دوربین اصلی این پرچمدار، 3D ToF است. گفته می شود دوربین اصلی گلکسی نوت 10 پرو تفاوتی با گلکسی اس 10 5G ندارد.

بر اساس شایعات، گلکسی نوت 10 دارای صفحه نمایش 6.3 اینچی بوده و نسخه پرو آن به نمایشگر 6.75 اینچی مجهز می شود. در حالی که رزولوشن صفحه نمایش این دو محصول یکسان است، سامسونگ برای آن ها باتری های متفاوتی را در نظر می گیرد.

همانطور که در رندرها مشاهده می کنید، این دو دستگاه از حفره درون نمایشگر بهره می برند که برخلاف گوشی های سری گلکسی اس 10، در مرکز صفحه نمایش قرار گرفته است.

در سمت چپ این محصولات دکمه های پاور و تنظیم صدا به چشم می خورد. کاربران برای شارژ این دو گوشی هوشمند باید از پورت USB-C استفاده کنند. سامسونگ این دستگاه ها را بدون جک 3.5 میلی متری هدفون وارد بازار خواهد کرد.

گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پرو به سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر مجهز می شوند. انتظار می رود با پرچمداران آینده سامسونگ در ماه آگوست سال جاری میلادی ملاقات کنیم.

ارسال نظر