احتمال استفاده از سیستم عامل HongMeng در هواوی میت 30

رسانه کلیک - هواوی میت 30 و میت 30 پرو در ماه های آینده به صورت رسمی معرفی می شوند. انتظار می رود این محصولات دارای سیستم عامل HongMeng باشند.

احتمال استفاده از سیستم عامل HongMeng در هواوی میت 30

در ماه های آینده با گوشی های سری میت 30 شرکت هواوی ملاقات می کنیم. این محصولات جایگزین گوشی های میت 20 و میت 20 پرو می شوند.

به تازگی اطلاعات جدیدی در رابطه با این دستگاه ها در اختیار رسانه ها قرار گرفته است. این گوشی های هوشمند دارای چیپست کایرین 985 بوده و با سیستم عامل HongMeng در کشور چین عرضه می شوند.

این افشاگر به معرفی این محصولات در تاریخ 22 سپتامبر اشاره کرده است. این منبع در رابطه با استفاده از این سیستم عامل در نسخه جهانی میت 30 و میت 30 پرو اظهار نظر قطعی نکرده است.

در گذشته نه چندان دور، گوگل تصمیم به تحریم هواوی گرفت ( گوگل شرکت هواوی را تحریم کرد؛ عدم دسترسی به پلی استور ). در همین راستا، میزان دسترسی هواوی به سیستم عامل اندروید نزدیک به 2 ماه دیگر محدود می شود ( تحریم هواوی 90 روز به تعویق افتاد ).

در سال های اخیر هواوی مشغول توسعه سیستم انحصاری خود بوده است ( پشتیبانی سیستم عامل هواوی از تمام اپلیکیشن‌ های اندروید ). این شرکت به تازگی نام تجاری ARK را به ثبت رسانده که بر اساس آن، انتظار می رود گوشی های آینده هواوی در بازارهای جهانی با سیستم عامل ARK OS به فروش برسند ( سیستم عامل هواوی با نام ARK OS معرفی می شود؟ ).

چیپست کایرین 985 مورد استفاده در این محصولات با فناوری EUV تولید می شود. شایعات به حضور مودم Balong 5000 5G در این گوشی های هوشمند اشاره می کنند.

بر اساس شایعات گذشته، گوشی های سری هواوی میت 30 به صفحه نمایش 6.71 اینچی با فناوری OLED مجهز می شوند. در رابطه با برش قطره ای و یا حفره درون نمایشگر، اطلاعات دقیقی به اینترنت راه پیدا نکرده است. این گوشی های هوشمند با سنسور اثر انگشت زیر صفحه نمایش روانه بازار می شوند.

انتظار می رود این محصولات دارای دوربین اصلی چهارگانه باشند. شایعات از باتری 4200 میلی آمپر ساعتی هواوی میت 30 پرو با امکان پشتیبانی از شارژ سریع 55 واتی خبر می دهند.

ارسال نظر