گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ به دکمه های فیزیکی مجهز می شود

رسانه کلیک - در حالی که گزارشی در گذشته به حذف دکمه های فیزیکی از گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ اشاره کرده بود، اطلاعات جدید این موضوع را رد می کند.

گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ به دکمه های فیزیکی مجهز می شود

با نزدیک شدن به زمان رونمایی از پرچمدار آینده سامسونگ، گزارش ها و شایعات بیشتری از آن به فضای مجازی راه پیدا می کند.

چند روز پیش گزارشی در اینترنت منتشر شد که خبر از حذف دکمه های فیزیکی از این گوشی هوشمند می داد، حال اطلاعات جدید این موضوع را رد می کند ( سامسونگ جک 3.5 میلی متری هدفون را از گلکسی نوت 10 حذف می کند ).

بر اساس اطلاعاتی که اخیرا از سوی افشاگر معروف، Ice Universe در اختیار رسانه ها قرار گرفته، گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ مانند نسل های گذشته خود دارای دکمه های فیزیکی خواهد بود.

Ice Universe به این موضوع اشاره کرده که سامسونگ در نمونه های اولیه این گوشی هوشمند دکمه های فیزیکی را حذف کرده بود؛ با این حال در مراحل نهایی این شرکت کره ای از چنین تصمیمی منصرف شده است.

رندر گلکسی نوت 10

در حالی که این گوشی هوشمند با دکمه های فیزیکی از راه می رسد، فاقد جک 3.5 میلی متری هدفون است. در سال های اخیر بسیاری از شرکت ها این پورت را از پرچمداران خود حذف کرده اند؛ با این حال سامسونگ همچنان آن را مورد استفاده قرار می داد.

بر اساس گزارش هایی که تا به امروز در اختیار رسانه ها قرار گرفته، فبلت آینده سامسونگ در نسخه استاندارد و پرو روانه بازار می شود. این محصولات از مشخصات فنی مشابه بهره می برند.

گلکسی نوت 10 پرو به دوربین اصلی چهارگانه مجهز می شود که مانند هواوی P30 پرو دارای چیدمان عمودی است. این دستگاه مشابه با گوشی های سری گلکسی S10، از حفره درون صفحه نمایش بهره می برد.

سامسونگ به احتمال زیاد در ماه آگوست از پرچمداران جدید خود رونمایی می کند. انتظار می رود تا زمان معرفی این محصولات، شاهد انتشار اطلاعات بیشتری از آن ها باشیم.

ارسال نظر