سامسونگ جک 3.5 میلی متری هدفون را از گلکسی نوت 10 حذف می کند

رسانه کلیک - گزارشی جدید به حذف دکمه های فیزیکی و همچنین جک 3.5 میلی متری هدفون از پرچمدار آینده سامسونگ، گلکسی نوت 10 اشاره می کند.

سامسونگ جک 3.5 میلی متری هدفون را از گلکسی نوت 10 حذف می کند

اچ تی سی با معرفی گوشی U12 پلاس تصمیم به حذف دکمه های فیزیکی از پرچمدار خود گرفت. به نظر می رسد سامسونگ نیز قصد دارد از این طرح در محصولات خود استفاده کند.

امروز شایعه ای به فضای مجازی راه پیدا کره که به حذف دکمه های فیزیکی از گوشی سامسونگ گلکسی نوت 10 اشاره می کند. سامسونگ قصد دارد فبلت آینده خود را به دکمه های خازنی و یا حساس به فشار مجهز کند.

در صورتی که این گزارش صحت داشته باشد، دو نسخه گلکسی نوت 10 با این سبک طراحی از راه می رسند. گزارش جدید، استفاده از نمایشگر با اندازه های مختلف در فبلت های آینده این شرکت کره ای را تایید می کند.

این محصولات تنها بدون دکمه فیزیکی معرفی نمی شوند، بلکه سامسونگ از آن ها جک 3.5 میلی متری هدفون را نیز حذف می کند. در همین راستا، گلکسی نوت 10 تبدیل به اولین پرچمدار این برند می شود که مانند آیفون 7 و نسخه های بعدی آن، فاقد جک 3.5 میلی متری هدفون است.

رندر گلکسی نوت 10

در حالی که شرکت ها حذف این پورت را مربوط به افزایش ظرفیت باتری می دانند، توسعه هدفون های بی سیم و قیمت بالای آن ها، دلیل اصلی این موضوع است.

سامسونگ با حذف دکمه های فیزیکی از این گوشی های هوشمند، نیازی به ایجاد برش در فریم آلومینیومی آن ها نخواهد داشت. این بریدگی ها، نقطه ضعف اصلی شاسی گوشی های امروزی است.

انتظار می رود گلکسی نوت 10 (گلکسی نوت 10 ای) به همراه نسخه پرو آن در ماه آگوست سال جاری میلادی معرفی شود. این محصولات از دوربین اصلی با چیدمان عمودی و برش نمایشگر بهره می برند ( رندر گلکسی نوت 10 سامسونگ به اینترنت راه پیدا کرد ).

ارسال نظر