گوشی انعطاف پذیر سونی با برند اکسپریا F معرفی می شود؟

رسانه کلیک - شرکت های زیادی در حال توسعه گوشی منعطف هستند. به نظر می رسد گوشی انعطاف پذیر سونی با برند اکسپریا F از راه می رسد.

گوشی انعطاف پذیر سونی با برند اکسپریا F معرفی می شود؟

به تازگی گزارشی از کشور چین در اختیار رسانه ها قرار گرفته که به توسعه گوشی انعطاف پذیر سونی اشاره می کند. در حالی که سونی در بازار گوشی های هوشمند وضعیت مناسبی ندارد و همچنین از چندین کشور خارج شده است؛ توسعه گوشی انعطاف پذیر توسط آن چندان دور از ذهن نیست.

انتظار می رود گوشی منطعف سونی با برند اکسپریا F معرفی شود. در صورتی که گزارش اخیر صحت داشته باشد، با گوشی انعطاف پذیر سونی در سال 2020 به صورت رسمی ملاقات می کنیم.

در این گزارش به استفاده از نمایشگر OLED در این گوشی هوشمند اشاره شده است. انتظار می رود این دستگاه دارای پنل یکسان با گلکسی فولد باشد ( مشخصات فنی سامسونگ Galaxy Fold ).

گزارش اخیر به این موضوع اشاره می کند که سونی از صفحه نمایش کشیده در گوشی منعطف خود استفاده می کند. جدیدترین پرچمدار این برند، اکسپریا 1 به نمایشگر با نسبت تصویر 21:9 مجهز شده است. این نسبت تصویر در گوشی منعطف آن نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

در رابطه با رزولوشن نمایشگر مورد استفاده در گوشی انعطاف پذیر سونی اطلاعاتی در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است؛ با این حال انتظار می رود با رزولوشن 4K روبه‌رو باشیم.

این گوشی هوشمند به احتمال زیاد قادر به پشتیبانی از شبکه ارتباطی 5G باشد چرا که اکثر گوشی های پرچمدار در سال آینده با این ویژگی وارد بازار می شوند.

در حال حاضر سونی در رابطه با این گزارش و اطلاعات موجود در آن اظهار نظری نکرده است، بنابراین احتمال شایعه بودن آن وجود دارد. این شرکت ژاپنی در آینده نزدیک پرچمدار خود، اکسپریا 1 را وارد بازار می کند ( قیمت سونی اکسپریا 1 مشخص شد ).

ارسال نظر