انتشار تصاویری از نسخه قرمز رنگ گلکسی S10 و گلکسی S10 پلاس

رسانه کلیک - به تازگی تصاویری در اینترنت شده که گلکسی S10 و گلکسی اس 10 پلاس را در رنگ قرمز به نمایش می گذارد. انتظار می رود این محصولات در آینده معرفی شوند.

انتشار تصاویری از نسخه قرمز رنگ گلکسی S10 و گلکسی S10 پلاس

تصاویری از نسخه قرمز رنگ گلکسی S10 و گلکسی S10 پلاس برای دومین بار در اختیار رسانه ها قرار گرفت. پیش از رونمایی رسمی از این گوشی های هوشمند، شاهد انتشار چنین تصاویری در فضای مجازی بودیم؛ با این حال سامسونگ از آن ها رونمایی نکرد ( انتشار تصویری از سامسونگ گلکسی S10 قرمز رنگ ).

بر اساس تصاویر جدید، این رنگ با نام Cardinal Red شناخته می شود. این محصولات مانند نسخه های دیگر، دارای این رنگ روی پنل پشتی و فریم خود هستند و همچنان از رنگ مشکی برای حاشیه های صفحه نمایش استفاده شده است. بر اساس این تصاویر، نسخه جدید این محصولات دارای ترکیبی از رنگ قرمز و زرد هستند.

بر اساس اعلام افشاگر معروف، رولند کوانت این گوشی های هوشمند در آینده نزدیک از راه می رسند. گوشی های سری گلکسی S9 در ماه مه سال گذشته میلادی با رنگ قرمز معرفی شدند.
در سال 2017، سامسونگ تصمیم گرفت در ماه نوامبر از نسخه قرمز رنگ گلکسی S8 رونمایی کند. با توجه به این موضوع، نمی توان تاریخ دقیقی برای معرفی این محصولات در نظر گرفت.

گوشی های سری گلکسی S10 از مشخصات فنی مناسبی بهره می برند و توانسته اند به فروش خوبی در بازارهای جهانی دست پیدا کنند.

سامسونگ برای پرچمداران جدید خود از حفره درون نمایشگر استفاده کرده که دوربین سلفی را میزبانی می کند. در حالی که گلکسی اس 10 به دوربین سلفی تکی مجهز شده، نسخه پلاس آن از دوربین سلفی دوگانه بهره می برد. روی پنل پشتی این محصولات شاهد استفاده از دوربین اصلی سه گانه هستیم.

سامسونگ این گوشی های هوشمند را به سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر مجهز کرده و آن ها را با توجه به بازار هدف، با پردازنده اسنپدراگون 855 و یا اگزینوس 9820 به فروش می رساند.

ارسال نظر