وان پلاس 7 پرو اولین بروزرسانی خود را دریافت کرد

رسانه کلیک - شرکت وان پلاس اولین آپدیت برای جدیدترین پرچمدار خود را عرضه کرد. وان پلاس 7 پرو چند روز پیش به صورت رسمی معرفی شد.

وان پلاس 7 پرو اولین بروزرسانی خود را دریافت کرد

در حالی که به تازگی از گوشی وان پلاس 7 پرو رونمایی شده است، شرکت سازنده اولین بروزرسانی را برای آن عرضه کرده است ( وان پلاس 7 پرو از راه رسید؛ دوربین اصلی سه گانه و نمایشگر 6.67 اینچی ).

فروش این گوشی هوشمند دو روز پیش، 16 مه شروع شد. وان پلاس در این مدت کم تصمیم گرفته اولین بروزرسانی این محصول را منتشر کند. با توجه به این موضوع، در زمان تحویل این دستگاه شاهد دریافت یک آپدیت جدید خواهید بود.

این بروزرسانی حجمی برابر با 125 مگابایت داشته و به صورت OTA در اختیار کاربران قرار می گیرد. این آپدیت دارای پچ امنیتی ماه آوریل شرکت گوگل است و به بخش نمایشگر، قابلیت DC Dimming را اضافه می کند. این ویژگی جریان عبوری از نمایشگر را تنظیم کرده و پرش تصویر را در روشنایی پایین نمایشگر، کاهش می دهد.

این آپدیت باعث بهبود عملکرد دوربین وان پلاس 7 پرو نیز می شود. پرچمدار جدید وان پلاس با دریافت این بروزرسانی، شاهد اضافه شدن قابلیت های جدید به حالت Gaming خود خواهد بود. از دیگر تغییراتی که این آپدیت برای وان پلاس ۷ پرو در پی دارد، بهبود عملکرد رابط کاربری است.

در صورتی که موفق به خرید این گوشی هوشمند شده اید، هم اکنون می توانید این آپدیت جدید را به صورت OTA دریافت و نصب کنید.

وان پلاس 7 پرو قدرتمندترین و جذاب ترین گوشی هوشمند تولیدی وان پلاس تا به امروز محسوب می شود. این دستگاه از دوربین سلفی پاپ آپ بهره می برد و دارای دوربین اصلی سه گانه است. قدرت این اسمارت فون توسط چیپست کوالکام اسنپدراگون 855 تامین می شود. سیستم عامل پیش فرض این محصول، اندروید پای با رابط کاربری OxygenOS 9 است.

ارسال نظر