بروزرسانی جدید هواوی P30 با قابلیت Dual-View Video

رسانه کلیک - گوشی هواوی P30 بروزرسانی جدیدی دریافت کرد. در این آپدیت شاهد حضور قابلیت Dual-View Video برای دوربین هستیم.

بروزرسانی جدید هواوی P30 با قابلیت Dual-View Video

چند روز پیش، هواوی رسما اعلام کرد که با یک بروزرسانی جدید برای گوشی پرچم‌دار هواوی P30، قابلیت Dual-View Video به این گوشی به طور رسمی اضافه شده است. در حال حاضر بیشتر کاربران این گوشی در چین، این بروزرسانی را دریافت کرده‌اند.

ویژگی Dual-View Video تا به حال فقط در مدل پرو این گوشی هوشمند در دسترس بود. اما حالا همانطور که وعده داده شده بود، با یک بروزرسانی جدید که برای EMUI 9.1.0.153 طراحی شده، این ویژگی برای مدل هواوی P30 قابل استفاده است. طبق معمول گذشته، بعد از انتشار این بروزرسانی در چین شاهد انتشار گسترده‌تر آن خواهیم بود و مدت زیادی طول نخواهد کشید که بقیه کاربران خارج از چین نیز به آن دسترسی داشته باشند.

تغییرات این بروزرسانی به شرح زیر است:

دوربین

با اضافه شدن این ویژگی، کاربران می‌توانند با بهره‌گیری هم‌زمان از چند دوربین در هنگام فیلم‌برداری، ویدئوهایی از نمای نزدیک و نمای دور ضبط کنند. در این حالت، نمایشگر به دو قسمت تقسیم می‌شود و نماهایی از دو زاویه متفاوت به نمایش درمی‌آید.

با اضافه شدن حالت Charming portrait به دوربین، دستگاه به شما اجازه می‌دهد عکس‌های پرتره با بوکه‌هایی جذاب‌تر بگیرید.

Huawei Vlog

با این ویژگی، گوشی می‌تواند ویدئو بلاگ و یا ولاگ شما را به صورت خودکار تدوین کند، صحنه‌هایی را برجسته کند و روی آن افکت‌های از پیش‌ تعیین شده بگذارد.

امنیت

تکمیل وصله‌ها و یا پچ‌های امنیتی گوگل برای بهبود امنیت سیستم که در آوریل 2019 منتشر شده‌اند. برای اطلاعات بیشتر از امنیت بروزرسانی‌های سیستم عامل هواوی (EMUI)، می‌توانید به وب‌سایت رسمی این شرکت مراجعه کنید.

با توجه به راهنمای رسمی این بروزرسانی، ویژگی Dual-View Video به شما این اجازه را می‌دهد تا به طور همزمان از دو زاویه متفاوت، بدون نیاز به جلو و یا عقب بردن دوربین. ویدئو ضبط کنید.

ارسال نظر