رندرهای آیفون XR 2019 خبر از دوربین اصلی دوگانه می دهد

رسانه کلیک - رندرهای آیفون XR 2019 در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این گوشی هوشمند به دوربین اصلی دوگانه با طراحی عجیب مجهز می شود.

رندرهای آیفون XR 2019 خبر از دوربین اصلی دوگانه می دهد

آیفون ایکس آر پرفروش ترین گوشی اپل در سه ماهه اول 2019 بود و احتمالا این عنوان را در سه ماهه دوم نیز کسب می کند. با توجه به این موضوع، بسیاری منتظر رونمایی از نسل جدید آن هستند.

به تازگی اولین رندرهای آیفون XR 2019 در فضای مجازی منتشر شده که ترکیبی از طراحی نسل کنونی آن و آیفون XS 2019 است. در بخش پشتی این اسمارت فون شاهد حضور یک المان مربعی شکل هستیم که دوربین اصلی دوگانه به همراه فلاش LED را میزبانی می کند. در جلوی این گوشی هوشمند همچنان شاهد حضور صفحه نمایش 6.1 اینچی هستیم.

آیفون ایکس آر 2019 در مقایسه با نمونه کنونی خود ضخامت کمتری خواهد داشت. ضخامت این دستگاه برابر با 7.8 میلی متر بوده که البته در بخش دوربین به 8.5 میلی متر می رسد. در حال حاضر آیفون XR ضخامتی برابر با 8.3 میلی متر دارد.

هم اکنون اطلاعاتی در رابطه با دوربین این دستگاه منتشر نشده است؛ با این حال انتظار می رود اپل سنسورهای مورد استفاده در نسل کنونی آیفون XS را برای آن در نظر بگیرد. در همین راستا سنسورهای 12 مگاپیکسلی در این دستگاه قرار می گیرد.

در جلوی این گوشی هوشمند همچنان شاهد حضور بریدگی صفحه نمایش برای میزبانی سیستم فیس آیدی هستیم. انتظار می رود این دستگاه آخرین گوشی اپل با پنل LCD باشد.

بر اساس شایعات، اپل آیفون های 2019 را به پورت USB Type-C مجهز می کند. در گذشته شاهد استفاده از این پورت در آیپد پرو بودیم. استفاده از این پورت امکان استفاده از شارژرهای جدید 18 واتی را برای کاربران فراهم می کند، البته به احتمال زیاد این شارژر در جعبه آیفون ایکس آر 2019 قرار نمی گیرد.

ارسال نظر