منتظر عرضه گوشی انعطاف پذیر گوگل در آینده نزدیک نباشید!

رسانه کلیک - مطابق اخبار جدید، به نظر می رسد گوشی انعطاف پذیر گوگل در حال توسعه است؛ با این حال تا تولید انبوه آن فاصله زیادی خواهد داشت.

منتظر عرضه گوشی انعطاف پذیر گوگل در آینده نزدیک نباشید!

سال گذشته حدس و گمان هایی مبنی بر آن که گوگل نیز یکی از معدود شرکت هایی باشد که قصد تولید گوشی های انعطاف پذیر را دارد، مطرح شد. گوگل در گذشته نه چندان دور اعلام کرده بود سیستم عامل اندروید از گوشی های انعطاف پذیر پشتیبانی می کنند. این موضوع باعث شد بسیاری به توسعه گوشی انعطاف پذیر گوگل اشاره داشته باشند.

در ادامه مشخص شد تمامی حدس و گمان ها صحت داشته اند زیرا Mario Queiroz، مسئول بخش توسعه گوشی های پیکسل طی مصاحبه ای با CNET تایید کرد که شرکت گوگل در حال تحقیق و بررسی شرایط تولید گوشی های انعطاف پذیر است.

Queiroz همچنین اظهار داشت که گوگل در حال نمونه سازی هایی در ارتباط با این تکنولوژی است اما به نظر می رسد هنوز فاصله بسیاری تا تولید انبوه این گوشی ها دارد. وی در ادامه افزود:

ما بدون تردید مدت زیادی است که در حال نمونه سازی این تکنولوژی هستیم. با این همه، به نظر می رسد برای آن که محصولی کارآمد و خلاقانه تولید کنیم که افراد صرفا از روی جدید بودن قصد خرید آن را نداشته باشند و داشتن آن را نوعی نیاز تلقی کنند، باید کار و اقدامات بیشتری در زمینه این تکنولوژی انجام دهیم.

هنوز مشخص نیست که گوگل اخبار تکمیلی جدیدی را پیش از روانه بازار شدن پیکسل 4 منتشر خواهد کرد و یا خیر، اما به نظر می رسد تا تولید گوشی های انعطاف پذیر توسط گوگل فاصله زیادی باقیست.

گوگل به تازگی از گوشی های سری پیکسل 3a رونمایی کرده است ( گوگل پیکسل 3a و 3a XL به صورت رسمی معرفی شدند ). این گوشی های هوشمند با توجه به قیمت، از مشخصات فنی مناسبی بهره می برند.

ارسال نظر