پشتیبانی گلکسی نوت ۱۰ از شارژ سریع تر از 25 وات

رسانه کلیک - اطلاعات جدیدی در رابطه با گلکسی نوت ۱۰ در فضای منتشر شده که به پشتیبانی این محصول از شارژ سریع تر از 25 وات اشاره می کند.

پشتیبانی گلکسی نوت ۱۰ از شارژ سریع تر از 25 وات

فاصله طولانی تا رونمایی از گوشی سامسونگ گلکسی نوت 10 داریم؛ با این حال شایعات و گزارش های زیادی در رابطه با این گوشی هوشمند در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.

بر اساس جدیدترین اطلاعات منتشر شده، گلکسی نوت ۱۰ از شارژ سریع تر از 25 وات پشتیبانی می کند. در حال حاضر تنها گوشی های گلکسی اس 10 5G و گلکسی A70 از این فناوری جدید سامسونگ بهره می برند.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری در این رابطه منتشر نشده است. بر اساس اعلام حساب کاربری Ice Universe، ظرفیت باتری و سرعت شارژ آن دیگر از ضعف های سامسونگ محسوب نمی شود.

در گذشته شاهد انتشار گزارش ها و شایعات زیادی در رابطه با پرچمدار آینده سامسونگ بودیم. انتظار می رود در نیمه دوم سال جاری میلادی با 4 نسخه مختلف از گلکسی نوت 10 ملاقات کنیم ( سامسونگ گلکسی نوت 10 در 4 نسخه معرفی می شود ).

گلکسی نوت 10 سامسونگ

در صورتی که شایعات حقیقت داشته باشند، سامسونگ از گلکسی نوت ۱۰ و گلکسی Note 10 Pro رونمایی می کند. این محصولات در نمونه های 4G و 5G روانه بازار می شوند ( سامسونگ گلکسی نوت 10 دارای نسخه 5G است ).

بر اساس شایعات، گلکسی نوت 10 پرو به صفحه نمایش 6.75 اینچی مجهز می شود ( گلکسی نوت 10 پرو با نمایشگر 6.75 اینچی در راه است ). این گوشی هوشمند از یک باتری 4500 میلی آمپر ساعتی بهره می برد ( گلکسی نوت 10 پرو به باتری 4500 میلی آمپر ساعتی مجهز می شود ).

سامسونگ گوشی گلکسی S10 پلاس را به دوربین اصلی سه گانه و گلکسی S10 5G را به دوربین اصلی چهارگانه مجهز کرده است. انتظار می رود گلکسی نوت 10 و نوت 10 پرو به ترتیب دارای دوربین اصلی سه گانه و چهارگانه باشند.

ارسال نظر