انتشار اطلاعات جدید از نمایشگر گلکسی نوت 10

رسانه کلیک - اطلاعات جدیدی در رابطه با نمایشگر گلکسی نوت 10 در اختیار رسانه ها قرار گرفته که بر اساس آن، سامسونگ آن را خمیده تر از گذشته تولید می کند.

انتشار اطلاعات جدید از نمایشگر گلکسی نوت 10

در نیمه دوم سال جاری میلادی با پرچمدار جدید سامسونگ از سری گلکسی نوت ملاقات می کنیم. انتظار می رود گلکسی نوت 10 دارای طراحی مشابه با نسل کنونی خود، گلکسی نوت 9 باشد.

سامسونگ در سال های اخیر از زبان طراحی یکسانی برای محصولان خود استفاده کرده و تنها آن را نسل به نسل بهبود داده و مشکلات گذشته آن را رفع کرده است.

بر اساس اطلاعات جدید، این احتمال وجود دارد که گلکسی نوت ۱۰ در مقایسه با دیگر محصولات این برند کره ای، تغییرات بیشتری را در طراحی خود تجربه کند. حساب کاربری Ice Universe به تازگی در یک توییت خبر از تغییر در نمایشگر گلکسی نوت 10 داده است.

گفته شده این گوشی هوشمند به نمایشگر خمیده تر در مقایسه با گذشته مجهز می شود. در حال حاضر در رابطه با این موضوع نمی توان اظهار نظر قطعی کرد. این احتمال وجود دارد که زاویه لبه های نمایشگر افزایش پیدا کند.

گلکسی نوت ۱۰

توییت Ice Universe به شرح زیر است:

نمایشگرهای خمیده بدون توجه به علاقه شما، یکی از مهم ترین شاخصه های گوشی های پرچمدار باقی می مانند. در نیمه دوم سال این سبک طراحی به اوج خود می رسد و خمیده ترین صفحه نمایش از زمان معرفی گلکسی نوت 7 را شاهد خواهید بود.

در گذشته شاهد انتشار گزارش ها و شایعات زیادی در رابطه با سامسونگ گلکسی نوت 10 در فضای مجازی بودیم. گفته می شود این دستگاه به دوربین اصلی چهارگانه مجهز می شود و انرژی آن را یک باتری 4500 میلی آمپر ساعتی تامین می کند ( گلکسی نوت 10 پرو به باتری 4500 میلی آمپر ساعتی مجهز می شود ).

این دستگاه در نسخه های مختلف روانه بازار می شود که برخی از آن ها قادر به پشتیبانی از شبکه ارتباطی 5G هستند.

ارسال نظر