حضور گوشی جدید اچ تی سی در بنچمارک Geekbench

رسانه کلیک - گوشی جدید اچ تی سی در بنچمارک گیک بنچ حاضر شد. قدرت این گوشی هوشمند را یکی از پردازنده های تولیدی مدیاتک تامین می کند.

حضور گوشی جدید اچ تی سی در بنچمارک Geekbench

دسامبر سال گذشته میلادی شرکت اچ تی سی اعلام کرد تغییراتی را در استراتژی خود برای صنعت موبایل اعمال می کند. یکی از این تغییرات، افزایش چرخه عمر گوشی های اچ تی سی U12 پلاس و U12 لایف بود. این شرکت تایوانی در سال جاری میلادی تنها از گوشی های میان رده و پرچمدار رونمایی می کند.

به تازگی گوشی جدید اچ تی سی در بنچمارک Geekbench مشاهده شده است. قدرت این محصول را چیپست مدیاتک هلیو P35 تامین می کند. فرکانس هسته های این پردازنده روی 2.3 گیگاهرتز تنظیم شده اند. این دستگاه که دارای شماره مدل 2Q741 است، از 6 گیگابایت رم بهره می برد و به سیستم عامل پیش فرض اندروید پای مجهز می شود.

این گوشی هوشمند در بنچمارک گیک بنچ در بخش تک هسته ای امتیاز 897 و در بخش چند هسته ای امتیاز 4385 را کسب کرده است. در رابطه با نام این دستگاه اطلاعاتی منتشر نشده است.

ماه گذشته شاهد حضور یکی دیگر از گوشی های هوشمند این برند تایوانی در بنچمارک Geekbench بودیم که البته قدرت آن را پردازنده تولیدی شرکت کوالکام تامین می کند ( گوشی جدید اچ تی سی در گیک بنچ حاضر شد ).

این دستگاه با شماره مدل 2Q7A100 به پردازنده اسنپدراگون 710 و 6 گیگابایت رم مجهز شده است ( اچ تی سی در حال توسعه یک گوشی میان رده جدید است ). این احتمال وجود دارد که این دو دستگاه یکسان باشند و تنها با پردازنده های متفاوت روانه بازار شوند.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری در رابطه با مشخصات این محصولات در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است. با توجه به انتشار نتایج بنچمارک این گوشی های هوشمند در ماه های اخیر، انتظار می رود با آن ها در آینده نزدیک به صورت رسمی ملاقات کنیم.

ارسال نظر