وان پلاس 7 فاقد استاندارد IP است

رسانه کلیک - شرکت وان پلاس به تازگی اعلام کرده گوشی های سری وان پلاس 7 فاقد استاندارد IP هستند. این موضوع به معنای عدم مقاومت آن ها در برابر نفوذ آب و گرد و غبار است.

وان پلاس 7 فاقد استاندارد IP است

نزدیک به دو هفته دیگر با رونمایی از پرچمداران جدید وان پلاس فاصله داریم و این شرکت در حال انتشار اطلاعات رسمی در رابطه با این محصولات است.

همانطور که می دانید، محصولات وان پلاس فاقد برخی ویژگی های موجود در پرچمداران بازار است که در این میان می توان به استاندارد IP اشاره کرد. استاندارد IP به معنای مقاومت دستگاه در برابر نفوذ آب و گرد و غبار است.

بر اساس جدیدترین اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت وان پلاس، گوشی های وان پلاس 7 و وان پلاس 7 پرو فاقد این ویژگی هستند. به اعتقاد وان پلاس، این استاندارد باعث افزایش قیمت گوشی های تولیدی این برند می شود.

وان پلاس 7 پرو

در حالی که وان پلاس به عدم وجود استاندارد IP در پرچمداران خود اشاره کرده، خبر از مقاومت نسبی آن ها در برابر نفوذ آب داده است که البته نمی توان به آن اطمینان کرد. وان پلاس در زمان رونمایی از پرچمداران جدید خود، در رابطه با میزان مقاومت آن ها در برابر نفوذ آب، اطلاعاتی را در اختیار رسانه ها قرار می دهد.

پرچمداران آینده وان پلاس در تاریخ 14 مه در معرض دید عموم قرار می گیرند؛ با این حال تا به امروز شاهد انتشار گزارش ها و شایعات فراوانی در رابطه با آن ها در فضای مجازی بودیم ( مشخصات کامل وان پلاس 7 فاش شد ).

وان پلاس ۷ به صفحه نمایش 6.2 اینچی و نسخه پرو آن به نمایشگر 6.64 اینچی مجهز می شوند. قدرت این محصولات را چیپست اسنپدراگون 855 تامین می کند. در حالی که نسخه استاندارد دارای دوربین اصلی دوگانه است، نمونه پرو وان پلاس ۷ از دوربین اصلی سه گانه بهره می برد.

ارسال نظر