نسل جدید گوشی بلاک چین اچ تی سی امسال از راه می رسد

رسانه کلیک - اطلاعات جدید به عرضه دومین گوشی بلاک چین اچ تی سی در سال جاری میلادی اشاره می کند. اولین نسل این دستگاه، سال گذشته معرفی شد.

نسل جدید گوشی بلاک چین اچ تی سی امسال از راه می رسد

سال گذشته میلادی شاهد رونمایی از اولین گوشی هوشمند اچ تی سی با فناوری بلاک چین، Exodus 1 بودیم ( گوشی اچ تی سی Exodus 1 از راه رسید؛ کیف پولی مطمئن برای ارزهای دیجیتالی ). این گوشی هوشمند برخلاف انتظار اچ تی سی ، با استقبال مناسبی در بازار مواجه نشد.

گوشی اکسدس 1 در ابتدا با قیمت 0.15 بیت کوین به فروش می رسید؛ با این حال اچ تی سی تصمیم گرفت در آینده قیمت آن را به دلار تغییر دهد. یکی مسئولین توسعه گوشی بلاک چین اچ تی سی، Chen Xinsheng به تازگی خبر از توسعه نسل دوم این گوشی هوشمند برای عرضه در نیمه دوم امسال داده است.

این گوشی هوشمند در مقایسه با نسل کنونی خود، بهبودهایی را در زمینه جمع آوری اطلاعات کاربران و ارزهای دیجیتال تجربه خواهد کرد. این موضوع به معنای اطمینان بیشتر کاربران برای نگهداری ارزهای دیجیتال در گوشی بلاک چین اچ تی سی است.

گوشی Exodus 1 در حقیقت نسخه ای از گوشی اچ تی سی U12 پلاس محسوب می شود که از پنل پشتی شفاف بهره می برد. از نظر مشخصات فنی تفاوتی میان آن ها وجود ندارد و تنها اکسدس 1 به فناوری بلاک چین مجهز شده است.

اچ تی سی با سازنده بازی CryptoKitties برای گوشی بلاک چین خود همکاری می کند. CryptoKitties اولین بازی با امکان کسب ارزهای دیجیتال در جهان است که مسلما می تواند برای کاربران گوشی های بلاک چین جذابیت داشته باشد.

گوشی اچ تی سی Exodus 1 به صفحه نمایش 6.0 اینچی مجهز شده و قدرت آن را چیپست 10 نانومتری اسنپدراگون 845 تامین می کند. این دستگاه از سیستم عامل پیش فرض اندروید اوریو بهره می برد. روی پنل پشتی این گوشی هوشمند، دوربین اصلی دوگانه به چشم می خورد.

ارسال نظر