بروزرسانی جدید گلکسی S10 عملکرد سنسور اثر انگشت را بهبود می دهد

رسانه کلیک - سامسونگ بروزرسانی جدیدی برای گوشی گلکسی S10 و گلکسی اس 10 پلاس عرضه کرد. این آپدیت باعث بهبود عملکرد سنسور اثر انگشت می شود.

بروزرسانی جدید گلکسی S10 عملکرد سنسور اثر انگشت را بهبود می دهد

گلکسی اس 10 و اس 10 پلاس سامسونگ بروزرسانی جدیدی دریافت کردند. کاربران با دریافت این آپدیت جدید، شاهد بهبود عملکرد سنسور اثر انگشت گوشی هوشمند خود خواهند بود.

این بروزرسانی دیروز و به عنوان یک آپدیت ضروری عرضه شد. این آپدیت در اپلیکیشن گلکسی Store قرار دارد. حجم این بروزرسانی برابر با 6.9 مگابایت بوده و بدون نیاز به ریستارت دستگاه، روی آن نصب می شود.

در رابطه با پچ امنیتی بیومتریک اطلاعاتی در اختیار رسانه ها قرار نگرفته؛ با این حال می دانیم این پچ برای سنسور اثر انگشت این دو پرچمدار کره ای عرضه شده است.

این بروزرسانی برای گوشی های گلکسی S10 و S10 پلاس عرضه شده و کاربران گلکسی S10e آن را دریافت نمی کنند. با توجه به استفاده از سنسور اثر انگشت خازنی در پرچمدار کوچک سامسونگ، این موضوع منطقی به نظر می رسد.

پس از نصب این بروزرسانی، عملکرد سنسور اثر انگشت اولتراسونیک گلکسی اس 10 و اس 10 پلاس بهبود چشمگیری پیدا می کند. در حالی که عملکرد آن در مقایسه با سنسور اثر انگشت خازنی ضعیف تر است، دقت و سرعت آن بسیار بهتر از گذشته می شود.

این احتمال وجود دارد که این بروزرسانی علاوه بر افزایش سرعت و دقت این سنسور، باعث افزایش امنیت آن نیز شود. هفته گذشته گزارشی در اینترنت منتشر شد که به امکان دور زدن سنسور اثر انگشت پرچمداران جدید سامسونگ توسط یک پرینت سه بعدی از انگشت اشاره می کرد. سامسونگ در رابطه با رفع این مشکل، اطلاعاتی منتشر نکرده است.

گوشی های سری گلکسی اس 10 سامسونگ در ماه فوریه سال جاری میلادی به صورت رسمی معرفی شدند. این محصولات از حفره درون نمایشگر برای دوربین سلفی خود بهره می برند.

ارسال نظر