شرکت BOE خبر از کاهش قیمت گوشی های انعطاف پذیر تا سال 2021 می دهد

رسانه کلیک - BOE، یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده نمایشگر گوشی های هوشمند از کاهش قیمت گوشی های انعطاف پذیر تا سال 2021 خبر داد.

شرکت BOE خبر از کاهش قیمت گوشی های انعطاف پذیر تا سال 2021 می دهد

گوشی های انعطاف پذیر مانند سامسونگ گلکسی Fold و هواوی میت ایکس، محصولات بی نظیری هستند؛ با این حال افراد کمی قادر به خرید این دستگاه ها خواهند بود ( هواوی میت ایکس از راه رسید؛ اولین گوشی هوشمند 5G انعطاف پذیر در جهان ).

در حالی که در ابتدا تصویر می شد محصولات مجهز به صفحه نمایش منعطف قیمتی کمتر از 2 هزار دلار داشته باشند، هواوی Mate X با قیمتی بیش از 2600 دلار در اختیار خریداران قرار می گیرد.

لازم به ذکر است؛ همیشه قیمت نسل اول محصولات انقلابی در ابتدا بسیار بالا بوده و اکثر کاربران نیز تا مدتی از خرید آن ها خودداری می کنند. این موضوع در رابطه با گوشی های منعطف نیز صادق است.

کمپانی BOE یکی از بزرگترین تولیدکنندگان نمایشگر و تامین کننده اصلی صفحه نمایش مورد استفاده در گوشی های انعطاف پذیر هواوی است. به گفته معاون رئیس این کمپانی، در آینده نزدیک کاهش قیمت نمایشگرهای انعطاف پذیر امکان تولید گوشی های منعطف ارزان تر را برای شرکت های مختلف فراهم می کند.

این مقام همچنین اعلام کرده طی مدت دو سال، گوشی های انعطاف پذیر در محدوده قیمتی 1500 دلار قرار می گیرند. در حالی که این صحبت بیشتر در رابطه با گوشی های منعطف هواوی صادق است، انتظار می رود تا سال 2021 با کاهش قابل توجه قیمت این محصولات در بازار باشیم.

هواوی میت X اولین گوشی هوشمند انعطاف پذیر جهان محسوب می شود که از طراحی جذابی بهره می برد. این محصول به یک صفحه نمایش انعطاف پذیر 8.0 اینچی مجهز شده است. قدرت این دستگاه را پردازنده کایرین 980 و انرژی آن را یک باتری 4500 میلی آمپر ساعتی تامین می کند.

ارسال نظر