رندرهای موتورولا P40 پلی به اینترنت راه پیدا کرد

رسانه کلیک - رندرهای موتورولا P40 پلی در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این گوشی هوشمند به برش نمایشگر قطره ای مجهز می شود.

رندرهای موتورولا P40 پلی به اینترنت راه پیدا کرد

در چند ماه گذشته شاهد انتشار گزارش ها و شایعاتی در رابطه با گوشی موتورولا P40 بودیم؛ با این حال تا به امروز از گوشی جایگزین موتورولا P30 رونمایی نشده است. به نظر می رسد موتورولا در حال توسعه چندین گوشی هوشمند از سری موتو پی 40 است.

به تازگی رندرهای موتورولا P40 پلی به اینترنت راه پیدا کرده که طراحی این محصول را به نمایش می گذارد. در حالی که موتورولا برای این گوشی هوشمند برش نمایشگر قطره ای در نظر گرفته، در اطراف صفحه نمایش آن حاشیه های زیادی به چشم می خورد.

موتورولا محصول آینده خود را به صفحه نمایش 5.6 اینچی مجهز می کند. این دستگاه دارای دوربین اصلی دوگانه بوده که سنسور اصلی آن 13 مگاپیکسلی است. انتظار می رود سنسور دوم برای تشخیص عمق کاربرد داشته باشد.

روی پنل پشتی این اسمارت فون سنسور اثر انگشت قرار گرفته و بخش پایینی آن پورت microUSB را میزبانی می کند. ابعاد این دستگاه برابر با 9.2 × 71.5 × 147.7 میلی متر بوده که البته ضخامت آن در محل قرارگیری دوربین، 0.2 میلی متر افزایش پیدا می کند.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری در رابطه با مشخصات موتورولا P40 Play‌ در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است. انتظار می رود این دستگاه با نام موتو P40 پلی در بازار چین و با نام موتو One در کشورهای دیگر برای فروش عرضه شود.

در رابطه با نام این گوشی هوشمند اطلاعاتی در فضای مجازی منتشر نشده؛ با این حال گوشی P30 Play با نام موتورولا One در بازارهای جهانی عرضه شده است.

موتورولا علاوه بر نسخه پلی، از نمونه اصلی آن نیز رونمایی می کند. این گوشی هوشمند در مقایسه با نسخه Play از مشخصات فنی قدرتمندتر و طراحی جذاب تری بهره می برد.

ارسال نظر