سامسونگ گلکسی A2 Core مجهز به اندروید Go در راه است

رسانه کلیک - مشخصات و تصویر سامسونگ گلکسی A2 Core به اینترنت راه پیدا کرد. این گوشی هوشمند به سیستم عامل اندروید گو مجهز می شود.

سامسونگ گلکسی A2 Core مجهز به اندروید Go در راه است

سامسونگ به دنبال رونمایی از دومین گوشی هوشمند خود مجهز به سیستم عامل اندروید Go است. امروز تصویر رسمی سامسونگ گلکسی A2 Core در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.

این تصویر که توسط ایوان بلس در فضای مجازی منتشر شده، طراحی این گوشی هوشمند را به نمایش می گذارد. این دستگاه دارای نام رسمی SM-A260F بوده و گیک بنچ ماه گذشته مشخصات اصلی آن را افشا کرده بود.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، طراحی پنل جلویی این دستگاه شباهت زیادی به گوشی گلکسی J2 Core دارد. اطراف صفحه نمایش این اسمارت فون حاشیه های زیادی به چشم می خورد و در بخش پایینی نمایشگر، لوگوی سامسونگ حضور دارد.

پنل پشتی سامسونگ گلکسی A2 Core دوربین اصلی تکی و فلاش LED را میزبانی می کند. در زیر دوربین و فلاش، اسپیکر این دستگاه به چشم می خورد. در حالت کلی، طراحی این محصول شباهت زیادی به گوشی های هوشمند سال 2013 و 2014 سامسونگ دارد.

گوشی های مجهز به سیستم عامل اندروید گو دارای مشخصات فنی ضعیفی هستند و با قیمت پایینی در اختیار خریداران قرار می گیرند.

قدرت سامسونگ گلکسی A2 Core را چیپست اگزینوس 7870 تامین می کند که در مقایسه با چیپست مورد استفاده در دیگر محصولات دارای اندروید گو، قدرت بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد. سامسونگ برای این محصول خود 1 گیگابایت رم در نظر می گیرد.

استفاده از 1 گیگابایت رم، اجرای مناسب اپلیکیشن های مخصوص سیستم عامل اندروید گو را تضمین می کند؛ با این حال کاربران نمی توانند روی مولتی تسکینگ حساب باز کنند.

سامسونگ در رابطه با تاریخ رونمایی از این محصول، اطلاعاتی را در اختیار رسانه ها قرار نداده است. تصویر روی صفحه نمایش تاریخ 22 مارس را نشان می دهد.

ارسال نظر