اولین رندر گوگل پیکسل 4 XL به اینترنت راه پیدا کرد

رسانه کلیک - اولین رندر گوگل پیکسل 4 XL در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این محصول دارای حفره درون نمایشگر و دوربین اصلی دوگانه است.

اولین رندر گوگل پیکسل 4 XL به اینترنت راه پیدا کرد

در حالی که گوشی های میان رده جدید گوگل، پیکسل 3 لایت و پیکسل 3 لایت ایکس ال در آینده نزدیک معرفی می شوند، اولین رندر دستگاه جایگزین گوگل پیکسل 3 XL در فضای مجازی منتشر شده است.

امروز یک طرح از گوگل پیکسل 4 XL توسط SlashLeaks به اینترنت راه پیدا کرده که بخش جلویی و پشتی این اسمارت فون را به نمایش می گذارد. وب‌سایت Phonearena موفق شده توسط این طرح، یک رندر سه بعدی تهیه کند.

بر اساس این رندر، پرچمدار آینده گوگل شباهت زیادی به گلکسی S10 پلاس دارد. در جلوی این اسمارت فون شاهد حضور حفره درون صفحه نمایش هستیم که دوربین سلفی دوگانه را میزبانی می کند. انتظار می رود این سنسورها مانند دوربین سلفی پیکسل 3 XL به صورت استاندارد و دارای زاویه دید عریض در نظر گرفته شوند.

در اطراف نمایشگر این گوشی هوشمند حاشیه های کمی به چشم می خورد؛ با این حال روی حاشیه بخش بالایی و پایینی صفحه نمایش خروجی اسپیکر قرار گرفته است. بر اساس این تصویر، حاشیه های اطراف نمایشگر گوگل پیکسل 4 XL دارای ابعاد یکسانی هستند.

در طرح منتشر شده، سنسور اثر انگشت روی پنل پشتی قرار ندارد. با توجه به این موضوع، وب‌سایت Phonearena برای این محصول اسکنر اثر انگشت زیر صفحه نمایش در نظر گرفته است. این احتمال وجود دارد که گوگل پیکسل 4 ایکس ال دارای سنسور اثر انگشت روی فریم خود باشد.

روی پنل پشتی این اسمارت فون دوربین اصلی دوگانه خودنمایی می کند. در حالی که شرکت های مختلف در پرچمداران خود از دوربین اصلی سه گانه استفاده می کنند، گوگل گوشی های پیکسل 3 و پیکسل 3 XL را با دوربین اصلی تکی روانه بازار کرده است.

انتظار می رود گوشی های سری گوگل پیکسل 4 به صورت رسمی در ماه اکتبر سال جاری میلادی در معرض دید عموم قرار بگیرند.

ارسال نظر