احتمال معرفی سامسونگ گلکسی A90 در آینده نزدیک

رسانه کلیک - انتظار می رود گوشی سامسونگ گلکسی A90 در آینده نزدیک روانه بازار شود. به تازگی اطلاعاتی از این دستگاه در وب‌سایت آمریکا سامسونگ منتشر شده است.

احتمال معرفی سامسونگ گلکسی A90 در آینده نزدیک

سامسونگ در کنگره جهانی موبایل 2019 از نسل جدید گوشی های سری گلکسی A رونمایی کرد. در MWC 2019 شاهد معرفی گلکسی A10، گلکسی A30 و گلکسی A50 بودیم ( سامسونگ از گوشی های گلکسی A50 و گلکسی A30 رونمایی کرد ).

پیش از شروع کنگره جهانی موبایل، این شرکت کره ای از گوشی های سری گلکسی M در کشور هند رونمایی کرده بود ( سامسونگ گلکسی M30 مجهز به یک باتری غول پیکر معرفی شد ).

بسیاری از شایعات و گزارش ها به عرضه نمونه های دیگر این گوشی های هوشمند در آینده نزدیک اشاره می کنند. گلکسی A40، گلکسی A70 و گلکسی A90 این محصولات را تشکیل می دهند.

در حالی که سامسونگ وجود این گوشی های هوشمند را تایید نکرده، به تازگی وب‌سایت این شرکت در ایالات متحده آمریکا خبر از فروش سامسونگ گلکسی A90 در این کشور داده است.

در تصویر منتشر شده، گوشی گلکسی A90 به همراه گوشی های سری گلکسی اس 10 و گلکسی نوت 9، به عنوان محصولی مناسب بازی معرفی شده است. علاوه بر این دستگاه ها، تبلت گلکسی S5e نیز در این لیست حضور دارد.

در رابطه با مشخصات این گوشی هوشمند، اطلاعاتی از سوی وب‌سایت سامسونگ در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است؛ با این حال با توجه به عملکرد مناسب آن در زمینه گیمینگ، انتظار می رود دارای قطعات فنی قدرتمندی باشد.

برخی گزارش ها به این موضوع اشاره کرده اند که گوشی سامسونگ گلکسی A90 به مکانیزم کشویی و یا سیستم دوربین چرخشی مجهز می شود. گزارش های اخیر خبر از حضور دوربین سلفی پاپ آپ مشابه با ویوو نکس در این اسمارت فون داده اند ( گلکسی A90 سامسونگ با دوربین سلفی پاپ آپ از راه می رسد ).

ارسال نظر